ЛАНЦЮЖОК ТА ПІДВІСКА зі срібла - комплект для подарунка

ЛАНЦЮЖОК ТА ПІДВІСКА зі срібла - комплект для подарунка

Популярність недорогого комплекту ювелірних виробів зі срібла – ланцюг + кулон – поза всякою конкуренцією. Ланцюжок з підвіскою найпопулярніша прикраса. Розглядаючи срібний ланцюжок як комплект з підвісом-хрестиком, можна з упевненістю заявити: ланцюжок та кулон – лідер продажів у світової ювелірної індустрії.

Купити срібний ланцюжок з кулоном для подарунка дівчині або жінці враховують декілька факторів:


1. Насамперед не обов'язково слідувати правилам та тенденціям сучасної моди, адже супермодне може завтра перетворитися на безглуздість. Краще віддати перевагу якісному, надійному, можливо класичному комплекту ланцюжок + кулон. Класика актуальна поза часом і чим старше добротний ювелірний виріб, тим їм більше пишаються. Купити ланцюжок з кулоном зі срібла 925 проби, та ще й з покриттям з благородного родію – прекрасний вибір для подарунка, але про смаки, як кажуть, не сперечаються. Вибирайте, думайте, імпровізуйте, поєднуйте модне з корисним.


2. Кілька першорядних правил сполучуваності:

срібні ланцюжки з підвісками або кулонами добре поєднуються з сережками або іншими ювелірними прикрасами, виготовленими з тими ж каменями, наприклад, з кубічним цирконієм, і в тому ж стилі, і зі схожими кольорами, модельними рішеннями;

– не слід дарувати набір – ланцюг і кулон зі срібла, якщо дівчина віддає перевагу сережкам або каблучкам з металу відмінного за кольором тобто не білого, не срібного. Найкращий вихід з такої ситуації дарувати в комплекті ще й срібні родовані сережки.

підвіска з ланцюжком повинні бути з одного й того ж металу, у нашому випадку з родованого срібла;

– підібрати ланцюжок і кулон зі срібла бажано до сережок або каблучки з однотипним огранюванням каміння. Це ідеальний гарнітур для подарунка.


3. Ланцюжок з кулоном зі срібла на шию.

– короткий ланцюг з елегантним кулоном підкреслить красу Вашої шиї;

– середній розмір ланцюжка з підвіскою привертає увагу до декольте;

– довгий ланцюжок з модним кулоном акцентує увагу на грудях та додає бюсту додаткової сексуальності. Родований метал, блиск каменів, як і сексуальність – заворожують.


4. Для вечірнього вбрання, безсумнівно, необхідний набір ланцюжка та підвіски щедро декорованих цирконієм, масивний і вишуканий. Підвіс "Зіта"арт.30051-b + ланцюг "Віо"арт.11458. Загадковість та елегантність.

Для повсякденного носіння, до ділового костюма, в тому числі в офіс, роботу, підійде комплект з невеликими камінням. Наприклад, ланцюжок "Адамелло"арт.10711 з підвіскою "Марсела"арт.30069. Стильно, модно, актуально!


5. Розмір та вага мають значення.

Правильне співвідношення ваги срібного ланцюжка та кулона (підвіски) визначається як два до одного.  Перш за все для безпечного носіння.  Більш масивний ланцюг, щодо кулона – це гарантія від передчасного пошкодження та втрати ювелірного виробу.

 

 Добре, зі смаком та за правилами підібраний срібний комплект взаємно доповнюють та прикрашають один одного, та безумовно, підкреслюють красу власниці. Це ідеальний подарунок коханій людині, другу, партнеру.

 

Ювелірний інтернет-магазин подарунків з родованого срібла 925 проби.

SRIBLODARTM

 Даруйте подарунки!  Україна, Київ - 2020.

 

 24.06.2020
 (255 переглядів)