СРІБНА ПІДВІСКА МЕТЕЛИК

Підвіска срібна "Леонора"арт.30023 ФОТО - SRIBLODAR
360 Грн. 424 Грн.
Підвіска срібна "Лія"арт.30067 ФОТО - SRIBLODAR
667 Грн. 785 Грн.
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
Родований срібний кулон та підвіс з камінцями (цирконій). Жіночі срібні кулони
В інтернет-магазині ✨SRIBLODAR™ кулон та підвіс зі срібла можна купити за ціною від 263 Грн. до 1050 грн. Ми пропонуємо найнижчі ціни на срібні підвіски та кулончики з покриттям родіэм, та вставками з фіаніту (кубічний цирконій). Колекція срібних кулонів та підвісок 2022 – унікальна. Кулони та підвіски з прозорими та кольоровими камінчиками. Каталог 2022 SRIBLODAR™ – це бездоганні жіночі кулони з родованого срібла.
Срібні кулони та підвіски виготовлені в Україні за італійською технологією. З матеріалів та на обладнанні італійського виробництва. Технологія – вакуумне лиття. Застосовується промислове родіювання. Колекція срібних ювелірних прикрас ✨SRIBLODAR™ - унікальна. Ми пропонуємо те, чого немає в інших. Сучасний дизайн срібних кулонів. Італійський каталог жіночих срібних кулонів, каталог - 2022.
Доставлення срібних кулонів та підвісок здійснюється у всі населені пункти України. Оплату можна зробити після доставки та примірки. Замовлення доставляється протягом 1-2 днів. Доставлення безкоштовне.
ПІДВІСКИ МЕТЕЛИК З РОДОВАНОГО СРІБА - прикраси вишукані та оригінальні. Унікальний дизайн та білий блиск благородного родованого срібла, красиві форми метелика, що пурхає, здатні здивувати будь-яку жінку. Срібний кулон метелик зі срібним ланцюжком - подарунок для дівчини з характером ніжним, мрійливим та легким, як політ білого метелика. Даруйте подарунки, даруйте срібні прикраси – наповнюйте життя емоціями радості та добра. Підвіска метелик - прекрасний недорогий подарунок.