Рекомендовані

SRIBLODAR - ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ ЗІ СРІБЛА

 ВИРОБЛЕНО В УКРАЇНІ                                                                                                          ІМПОРТОВАНО З ІТАЛІЇ 

  Тільки факти .:

Українське підприємство. Італійське обладнання. Сучасне високоточне литво.

Використовується срібло найвищої очистки, гарантія 925 проби! Регулярний технологічний і державний контроль. Срібло без цинку та інших алергічних домішок. (NO China).

Вироби покриваються тонким шаром родію (Rh). Родій - це дорогий метал платинової групи. Як і платина має високу міцність і твердість. Має антиалергенні властивості. Родій захищає срібло від впливу сірководню, запобігає утворенню темного нальоту сульфіду срібла. Найтонше покриття родію надає яскравий блиск і твердість срібному виробу. Оберігає від механічних пошкоджень, подряпин. Прикраса не тьмяніє з часом, не змінює колір.

Срібло дорогоцінний метал, що не втрачає своєї цінності з часом. Срібло не знецінюється як гроші. Сміливо купуйте, даруйте, радуйте близьких. Залишайте в спадок. Як говорить народна мудрість: «більше в будинку срібла-менше нечистої сили». Важливо відзначити, що кілька мікронних часток срібла очищає літр води. Срібло має антибактеріальну властивість. Носіть більше срібла, прикрашайтесь, захищайтесь!

Срібло- ідеальний подарунок на всі випадки життя! Даруйте - срібло: пам'ять, цінність, радість, корисність!

Колекція SRIBLODAR включає в себе широкий спектр ювелірних прикрас. У тому числі мініатюрних. Якість бездоганна!

Технологія виробництва унікальна. Дає можливість з філігранною точністю відливати мікроелементи і надійно кріпити дрібно каратні (найдрібніші) камені і деталі.

Технологічні компоненти, що використовуються для створення і обробки срібних прикрас, -імпортуються з Італії і відповідають європейським екологічним вимогам. (NO China).

Вироби і весь виробничий процес регулярно проходять контроль італійськими фахівцями - технологами. Прикраси експортуються до Італії і високо оцінені місцевими ювелірами.

Персонал проходить навчання і стажування в Італії, в містах Арецо та Віченца. Віченца по праву є столицею переробки золота Апеннінського півострова.

У проектуванні нашої колекції використовуються кращі розробки італійських професіоналів ювелірної справи. Новація системи вакуумного лиття дозволяє втілити, навіть в мініатюрні елементи, дизайнерські рішення з безпрецедентною точністю і ідеальною якістю.

Ідентична методика використовується при моделюванні і виробництві ювелірних прикрас з білого золота з діамантами. Так званих «діамантових колекціях». У діамантовій групі навіть дрібні камені мають дуже високу цінність. Важливо виключити випадіння діамантів і пошкодження золотого виробу при повсякденному носінні. Надзвичайно великі вимоги до оправи каменів, блиску і збереження властивостей металу на роки, десятиліття і більше.

Вагомо зауважити, що срібло складніше в обробці, при виготовленні ювелірних виробів, ніж золото. Винятковість нашої технології дозволяє досягти показників по дизайну, надійності і міцності, в порівнянні з діамантовою групою. А часом і перевершувати золоті прикраси за цими нормативами.

Наша продукція поєднує в собі бездоганну надійність конструкції і неперевершений стиль італійських майстрів.

 

Таких параметрів якості неможливо досягти при кустарному або застарілому методі виробництва, поширеному з радянських часів.

Дешеві, привезені з далекосхідних країн вироби в великому асортименті, - не довговічні, містять багато домішок, часом шкідливих для здоров'я, сумнівні за змістом срібла. Не проходять належний і необхідний контроль. В цьому і є відмінність сучасного високотехнологічного еко виробництва від кустарного промислу.

Наш більш ніж п'ятнадцятирічний досвід роботи втілив в себе: запуск виробництва, навчання персоналу, придбання навичок і стажування в Італії, відточування майстерності під керівництвом італійських технологів і постійне вдосконалення знань та умінь. Все це реалізовано в наших виробах. Нам є чим пишатися.

Наші срібні прикраси з роками не втратять своєї цінності, так як в них поєднується чистий метал, інженерна довговічність і мистецтво.

Ціна виробів цілком конкурентоспроможна.

Математично точні розрахунки, автоматизація процесу лиття- впроваджені у виробничій лінії. Завдяки чіткості, гнучкості і технологічності -досягається висока продуктивність праці. Значно зменшується час створення кінцевого продукту. Ці та ряд інших факторів дозволяють забезпечити відсутність браку, відчутно скоротити енерго витрати і в результаті максимально знизити собівартість продукції.

Справедлива ціна включає (price includes): якість, дизайн і технології Італії; найчистіше срібло; душу, серце і працю українців; бажання працювати і заробляти; бажання дарувати гарне; бути конкурентоспроможним; розвиватися.

Наша маркетингова політика далека від «заумного маркетингу»- збільшення вартості ювелірних виробів в 3-5 разів, а потім надання «карколомної» знижки в 60-80%.

Наша продукція і ціна на неї для тих, хто думає, розумних людей.

Наповнюйте життя простими радощами.

Даруйте подарунки.

Качественные изделия из серебра

Цена украшений из серебра

Доставка ювелирных изделий

Украшения 925 пробы 2019

INfO - SRIBLONEWS
ЕВОЛЮЦІЯ ЦІНИ НА СРІБЛО. ІСТОРІЯ
ЕВОЛЮЦІЯ ЦІНИ НА СРІБЛО. ІСТОРІЯ ЕВОЛЮЦІЯ ЦІНИ НА СРІБЛО: від древніх цивілізацій до сьогодні.    Срібло - це дорогоцінний метал, який не тільки використовується для виготовлення ювелірних прикрас і виш
СРІБЛО ТА ДОРОГОЦІННІ МЕТАЛИ
СРІБЛО ТА ДОРОГОЦІННІ МЕТАЛИ ДОРОГОЦІННІ МЕТАЛИ ВІД ДАВНИНИ ДО НАШИХ ДНІВ.           Золото срібло і платина супроводжують людство споконвіку. Дорогоцінні метали можна сміли
 ЦИКАВЕ ПРО СРІБЛО
ЦИКАВЕ ПРО СРІБЛО ЩО НАМ ВІДОМО ПРО СРІБЛО ?        Навряд чи знайдеться точна відповідь на питання: «Хто вперше відкрив срібло?»,тому що  цей благородний метал супров
ПРО ЮВЕЛІРНУ ІНДУСТРІЮ СВІТУ
ПРО ЮВЕЛІРНУ ІНДУСТРІЮ СВІТУ ГОЛОВНІ ЦЕНТРИ СВІТОВОЇ ЮВЕЛІРНОЇ  ПРОМИСЛОВОСТІ.              Прагнення до прекрасного було характерним для людини в усі часи. Арх