Рекомендовані

SRIBLODAR - ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ ЗІ СРІБЛА

ВИРОБЛЕНО В УКРАЇНІ🔗👈                                              👉🔗ІМПОРТОВАНО З ІТАЛІЇ

  Тільки факти .:

Українське підприємство. Італійське обладнання. Сучасне високоточне литво. Срібло 925.

Використовується срібло найвищого очищення, гарантія 925 проби! Регулярний технологічний і державний контроль. Срібло без цинку та інших алергічних домішок. (NO China).

Срібні вироби покриваються тонким шаром родію (Rh). Родій захищає срібло від впливу сірководню, запобігає утворенню темного нальоту сульфіду срібла. Найтонше покриття родію надає яскравий блиск і твердість. Оберігає від механічних пошкоджень, подряпин. Срібні ювелірні вироби не тьмяніють з часом, не змінюють колір.

Срібло дорогоцінний метал, що не втрачає своєї цінності з часом. Срібло не знецінюється як гроші. Ви можете сміливо  купити срібні прикраси. Даруйте, радуйте близьких. Залишайте в спадок. Як говорить народна мудрість: «більше в будинку срібла-менше нечистої сили». Важливо відзначити, що кілька мікронних часток срібла очищає літр води. Срібло має антибактеріальну властивість. Носіть більше прикрас із срібла, прикрашайтесь, захищайтесь!

Срібло- ідеальний подарунок на всі випадки життя! Купити срібло означає: пам'ять, цінність, радість, корисність!

Колекція  SRIBLODAR  містить  в собі широкий спектр ювелірних виробів із срібла . У тому числі мініатюрних. Якість бездоганна!

Технологія виробництва унікальна. Дає можливість з філігранною точністю відливати мікроелементи та надійно кріпити дрібно каратні (найдрібніші) камені та деталі.

Технологічні компоненти, що використовуються для створення та обробки срібних прикрас, -імпортуються з Італії і відповідають європейським екологічним вимогам. (NO China).

Ювелірні вироби та весь виробничий процес регулярно проходять контроль італійськими фахівцями - технологами. Срібні прикраси експортуються до Італії та високо оцінені місцевими ювелірами.

Персонал проходить навчання та стажування в Італії, в містах Арецо та Віченца. Віченца по праву є столицею перероблювання дорогоцінних металів Апеннінського півострова.

У проєктуванні нашої колекції прикрас із срібла використовуються кращі розробки італійських професіоналів ювелірної справи. Новація системи вакуумного лиття дозволяє втілити, навіть в мініатюрні елементи, дизайнерські рішення з безпрецедентною точністю та ідеальною якістю.

Ідентична методика використовується при моделюванні та виробництві ювелірних прикрас з білого золота з діамантами. Так званих «діамантових колекціях». У діамантовій групі навіть дрібні камені мають дуже високу цінність. Важливо виключити випадіння діамантів та пошкодження виробу при повсякденному носінні. Надзвичайно великі вимоги до оправи каменів, блиску та збереження властивостей металу на роки, десятиліття та більше.

Вагомо зауважити, що срібло складніше в обробці, при виготовленні ювелірних виробів, ніж золото. Винятковість нашої технології дозволяє досягти показників по дизайну, надійності та міцності, як у діамантовій групі. А часом і перевершити за цими нормативами.

Наші срібні ювелірні вироби поєднують в собі бездоганну надійність конструкції та неперевершений стиль італійських майстрів.

 

Таких параметрів якості неможливо досягти при кустарному або застарілому методі виробництва, поширеному з радянських часів.

Дешеві, привезені з далекосхідних країн срібні прикраси в великому асортименті, - не довговічні, містять багато домішок, часом шкідливих для здоров'я, сумнівні за змістом срібла. Не проходять належний та необхідний контроль. В цьому і є відмінність сучасного високотехнологічного Еко виробництва від кустарного промислу.

Наш більш ніж п'ятнадцятирічний досвід роботи втілив в себе: запуск виробництва, навчання персоналу, придбання навичок та стажування в Італії, відточування майстерності під керівництвом італійських технологів і постійне вдосконалення знань та умінь. Все це реалізовано в наших срібних ювелірних виробах. Нам є чим пишатися.

Наші срібні прикраси з роками не втратять своєї цінності, бо в них поєднується чистий метал (срібло 925), інженерна довговічність, мистецтво, доступна ціна

Купити срібні прикраси в Україні за конкурентоспроможною ціною.

Математично точні розрахунки, автоматизація процесу лиття- впроваджені у виробничій лінії. Завдяки чіткості, гнучкості та технологічності - досягається висока продуктивність праці. Значно зменшується час створення кінцевого продукту. Ці та ряд інших факторів дозволяють забезпечити відсутність браку, відчутно скоротити енерго- витрати та в результаті максимально знизити собівартість прикрас із срібла.

Справедлива ціна включає (price includes): якість, дизайн та технології Італії; найчистіше срібло 925; душу, серце та працю українців; бажання працювати та заробляти; бажання дарувати радість; бути конкурентоспроможним; розвиватися.

Наша маркетингова політика далека від «заумного маркетингу»- збільшення вартості ювелірних виробів в 3-5 разів, а потім надання «карколомної» знижки в 60-80%.

Наші срібні ювелірні вироби та ціна на них для тих, хто думає, для розумних людей.

Наповнюйте життя простими радощами    –     даруйте срібні прикраси.

        Sriblodar ™ -   ювелірний інтернет - магазин.    Україна. 2019 рік.

 

Качественные изделия из серебра

Цена украшений из серебра

Доставка ювелирных изделий

Украшения 925 пробы 2019

INfO - SRIBLONEWS
ЮВЕЛІРНІ ПІДВІСИ ТА КУЛОНИ
ЮВЕЛІРНІ ПІДВІСИ ТА КУЛОНИ ВІД ДАВНИНИ ДО НАШИХ ДНІВ.Сьогодні термін кулон срібний або підвіска із срібла мають фактично однакове значення. Купуючи срібний підвіс – люди часто оперують терміном кулон. Прот
ЮВЕЛІРНІ СЕРЕЖКИ (КУЛЬЧИКИ). ВІД ДАВНИНИ ДО НАШИХ ДНІВ
ЮВЕЛІРНІ СЕРЕЖКИ (КУЛЬЧИКИ). ВІД ДАВНИНИ ДО НАШИХ ДНІВ Найбільш відомі та класифіковані  ВИДИ СЕРЕЖОК.Кульчики – діалектна назва сережок.Срібні сережки купити в Україні сьогодні досить просто. Різні бутіки та онлайн-магазини се
СТАНДАРТИ ПРОБ ДОРОГОЦІННИХ МЕТАЛІВ
СТАНДАРТИ ПРОБ ДОРОГОЦІННИХ МЕТАЛІВ Проби благородних металів – огляд. Проба срібла (ін. благородного металу) ювелірної прикраси – говорить про зміст одиниць оригінального металу в тисячі (1000) одиницях сплаву, в
РОЗМІР КАБЛУЧКИ. ПРАВИЛА ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ.
РОЗМІР КАБЛУЧКИ. ПРАВИЛА ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ. РІЗНОВИДИ РОЗМІРІВ ПО КРАЇНАХ ТА РЕГІОНАМ. У світі існує безліч стандартів які регламентують розмірність ювелірного кільця. Всі вони відрізняються лише принципами або прави