Ювелирные украшения Sriblodar СТЕРЛІНГОВЕ - 925°- РОДОВАНЕ СРІБЛО - ЦИРКОНІЙ
Рекомендовані

ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ – ПРИКРАСИ ЗІ СРІБЛА ДЛЯ ПОДАРУНКІВ


Виробництво  срібних  прикрас  -  Українське  підприємство. Італійське обладнання. Сучасне високоточне литво. Срібло 925. Прикраси для подарунків.

Сережки, каблучки, підвіски, кулони, ланцюжки, браслети виготовлені зі срібла найвищого очищення, гарантія 925 проби! Регулярний технологічний і державний контроль. Срібло без цинку та інших алергічних домішок. (NO China).

Срібні ювелірні вироби покриваються тонким шаром родію (Rh). Родій захищає срібло від впливу сірководню, запобігає утворенню темного нальоту сульфіду срібла. Найтонше покриття родію надає яскравий блиск і твердість. Оберігає від механічних пошкоджень, подряпин. Срібні ювелірні вироби не тьмяніють з часом, не змінюють колір.

Срібло дорогоцінний метал, що не втрачає своєї цінності з часом. Срібло не знецінюється як гроші. Ви можете сміливо  купити срібні прикраси. Даруйте, радуйте близьких. Залишайте в спадок. Як говорить народна мудрість: «більше в будинку срібла-менше нечистої сили». Важливо відзначити, що кілька мікронних часток срібла очищає літр води. Срібло має антибактеріальну властивість. Носіть більше прикрас із срібла, прикрашайтесь, захищайтесь!

Срібло- ідеальний подарунок на всі випадки життя! Купити срібло означає: пам'ять, цінність, радість, корисність!

Колекція  SRIBLODAR  містить  в собі широкий спектр ювелірних виробів із срібла . У тому числі мініатюрних. Якість бездоганна!

Технологія виробництва унікальна. Дає можливість з філігранною точністю відливати мікроелементи та надійно кріпити дрібно каратні (найдрібніші) камені та деталі.

Технологічні компоненти, що використовуються для створення та обробки срібних прикрас, імпортуються з Італії і відповідають європейським екологічним вимогам.

Срібні ювелірні вироби та весь виробничий процес регулярно проходять контроль італійськими фахівцями - технологами. Срібні прикраси експортуються до Італії та високо оцінені місцевими ювелірами.

Персонал проходить навчання та стажування в Італії, в містах Арецо та Віченца. Віченца по праву є столицею перероблювання дорогоцінних металів Апеннінського півострова.

У проектуванні нашої колекції прикрас із срібла використовуються кращі розробки італійських професіоналів ювелірної справи. Новація системи вакуумного лиття дозволяє втілити, навіть в мініатюрні елементи, дизайнерські рішення з безпрецедентною точністю та ідеальною якістю.

Вагомо зауважити, що срібло складніше в обробці, при виготовленні ювелірних виробів, ніж інші популярні дорогоцінні метали. Винятковість нашої технології дозволяє досягти надзвичайно високих показників по дизайну срібних прикрас, надійності ,міцності, якості. 

Наші срібні ювелірні вироби поєднують в собі бездоганну надійність конструкції та неперевершений стиль італійських майстрів.

 

Таких параметрів якості неможливо досягти при кустарному або застарілому методі виробництва срібних прикрас, поширеному з радянських часів.

Дешеві, привезені з далекосхідних країн срібні прикраси в великому асортименті, - не довговічні, містять багато домішок, часом шкідливих для здоров'я, сумнівні за змістом срібла. Не проходять належний та необхідний контроль. В цьому і є відмінність сучасного високотехнологічного Еко виробництва від кустарного промислу.

Наш більш ніж п'ятнадцятирічний досвід роботи втілив в себе: запуск виробництва срібних ювелірних виробів, навчання персоналу, придбання навичок та стажування в Італії, відточування майстерності під керівництвом італійських технологів і постійне вдосконалення знань та умінь. Все це реалізовано в наших срібних ювелірних прикрасах. Нам є чим пишатися.

Наші срібні прикраси з роками не втратять своєї цінності, бо в них поєднується чистий метал (срібло 925), інженерна довговічність, мистецтво, доступна ціна.

Купити срібні прикраси в Україні за конкурентоспроможною ціною від виробника.

Математично точні розрахунки, автоматизація процесу лиття срібних прикрас - впроваджені у виробничій лінії. Завдяки чіткості, гнучкості та технологічності - досягається висока продуктивність праці. Значно зменшується час створення кінцевого продукту. Ці та ряд інших факторів дозволяють забезпечити відсутність браку, відчутно скоротити енерго- витрати та в результаті максимально знизити собівартість прикрас із срібла.

Справедлива ціна срібних прикрас включає (price includes): якість, дизайн та технології Італії; найчистіше срібло 925; душу, серце та працю українців; бажання працювати та заробляти; бажання дарувати радість; бути конкурентоспроможним; розвиватися.

Наша маркетингова політика далека від «заумного маркетингу»- збільшення вартості ювелірних срібних виробів в 3-5 разів, а потім надання «карколомної» знижки в 60-80%.

Наші срібні ювелірні вироби та ціна на них для тих, хто думає, для розумних людей.

Наповнюйте життя простими радощами    –     даруйте срібні прикраси.

Ювелірний інтернет-магазин срібла.   Україна.  Київ.

Купити срібні прикраси недорого - це SRIBLODARTM

Хіти продажів

Підвіска срібна "Олена"арт.30045
320 Грн. 355 Грн.
Підвіска срібна "Дебора"арт.30015
374 Грн. 415 Грн.
Підвіска срібна "Ілерія"арт.30052
338 Грн. 375 Грн.
Сережки срібні "Нанзія"арт.76050
945 Грн. 1 050 Грн.
Підвіска срібна "Джіюспа"арт.30032
455 Грн. 505 Грн.
Браслет срібний "Ельба"арт.20139
383 Грн. 425 Грн.
Сережки срібні "Терні"арт.20197
558 Грн. 620 Грн.
Браслет срібний "Капрая" арт.20138
347 Грн. 385 Грн.
Качественные изделия из серебра

Цена украшений из серебра

Доставка ювелирных изделий

Украшения 925 пробы 2019

INfO - SRIBLONEWS
СРІБНІ КАБЛУЧКИ - РОДОВАНІ ПРИКРАСИ 2022
СРІБНІ КАБЛУЧКИ - РОДОВАНІ ПРИКРАСИ 2022 Каблучки зі срібла - колекція 2022. Родіювання та фіаніт.Срібло — це метал із дуже великою історією застосування в прикрасах. Срібні каблучки надають своїм власникам естетично вито
СРІБНІ СЕРЕЖКИ – РОДОВАНІ ПРИКРАСИ 2022
СРІБНІ СЕРЕЖКИ – РОДОВАНІ ПРИКРАСИ 2022 СРІБНІ СЕРЖКИ – КОЛЕКЦІЯ 2022.Сережки – це найпопулярніший вид прикрас, які є основою гардеробу кожної жінки.Сережки зі срібла – це той чарівний аксесуар, який може самос
РОДОВАНІ СРІБНІ КУЛОНИ – SRIBLODAR 2022
РОДОВАНІ СРІБНІ КУЛОНИ – SRIBLODAR 2022 Кулони зі срібла – колекція 2022.Завдяки унікальним властивостям, срібло використовувалося для різних цілей ще на зорі цивілізації. Згідно з давніми переказами, воно відганяє невид
СРІБНИЙ ЮВЕЛІРНИЙ КАТАЛОГ 2022
СРІБНИЙ ЮВЕЛІРНИЙ КАТАЛОГ 2022 Срібні ювелірні прикраси в Україні - онлайн каталог, колекція - 2022.Образи цього року являють собою ідеальне поєднання веселощів та зручної витонченості у срібному виконанні! У но