Срібло Італії - ювелірні вироби

Срібло Італії - ювелірні вироби

Виробництво срібних прикрас в Італії

Протягом більше двохсот років Італія виробляє прикраси зі срібла, будучи законодавцем мод цього ювелірного напрямку. Саме тут на початку ХІХ ст. з'явилися перші ювелірні будинки, майстри яких стали масово випускати ювелірні прикраси і вироби із срібла, які диктують напрям в індустрії моди.

Стиль виробів зі срібла, вироблених в Італії, полягає у дотриманні вікових традицій обробки цього благородного металу, в безперервному пошуку інновацій, поєднанні творчої неординарності і експресивності темпераменту. Наш сайт ювелірних виробів готовий порадувати вас найкращими пропозиціями ювелірних прикрас Італії.

Скільки коштує срібло

У цій південній країні існує безліч спеціалізованих ювелірних заводів, у яких власні секрети і традиції. Провінції Тоскана, П'ємонт, Ломбардія і Венета диктують свою моду всьому світу. Dolce & Gabbana, Gucci, Versace також мають свої ювелірні вироби, які можна придбати на їх офіційних сайтах. Ціна на срібло залежить від бренду, якості, року колекції. Формується не за грам срібла , а за виріб, як за витвір мистецтва.Тут відсутнє поняття – дешеве срібло. Ювелірні вироби бездоганно якісні.

Тенденції розвитку

Італія - ​​диктує світові тренди. Як і раніше актуальні виставки. Модні покази «дають зелене світло» новим колекціям. Ланцюжки та браслети - найпопулярніші ювелірні вироби, ціна яких відповідає їх якості. Ці прикраси обвивають шиї і руки жінок різного віку, є основою для підвісів.

Ще один модний тренд -  ланцюжки та браслети з різноманітним  хитромудрим плетінням.

Високопробне італійське срібло

Наш каталог виробів пропонує тільки справжнє високопробне італійське срібло. Його відрізняє чудовий білий блиск.

За технологією сучасне виготовлення прикрас з срібла в Італії відрізняється від того, як це роблять в інших країнах. Будь який італійський завод ювелірних виробів використовує метал 925 проби і особливе гальванічне покриття. Можна купити срібні прикраси з - чорнінням, золоченням, родіюванням.

До слова, родієм покривають як прикраси зі срібла, так і з золота. Візуально складно їх відрізнити. Важливим доказом того, що виріб з благородним білим блиском зроблено зі срібла 925 - буде форма ювелірного клейма.

Купити ювелірні вироби не дорого, зі 100% достовірністю, можна у великих ювелірних салонах і в магазинах, що пропонують сертифікований товар.

Інтернет-магазин ювелірних виробів Sriblodar  представляє прикраси в Україні  дійсно імпортовані  з Італії:

  • срібний ланцюжок "Мангарт" з оригінальним повітряним плетінням уособлює теплоту і легкість, ланцюг "Перальба" - темперамент і пристрасть;
  • дизайн моделі "Віо" з довгою застібкою і "Серпако" з заокругленим плетінням - стиль і елегантність;
  • ланцюг "Ченалетт" і "Фраму", прикрашені, відповідно, круглими і подовженими кульками - чарівні ювелірні вироби модного напрямку.

Вдалого вибору і приємних вигідних покупок в Sriblodar.  Київ.  Україна.


Показано з 1 по 16 із 36 (всього 3 сторінок)