СРІБЛО ТА ЮВЕЛІРНА ІНДУСТРІЯ СВІТУ

СРІБЛО ТА ЮВЕЛІРНА ІНДУСТРІЯ СВІТУ

ГОЛОВНІ ЦЕНТРИ СВІТОВОЇ ЮВЕЛІРНОЇ  ПРОМИСЛОВОСТІ.       

     

Прагнення до прекрасного було характерним для людини в усі часи. Археологічні дані підтверджують, що прикраси з золота і срібла з'явилися ще за часів енеоліту. Ювелірні вироби служать своєрідною «візитною карткою» людини, вони можуть підкреслити статус і розповісти про естетичний смак свого володаря.Особливості ювелірної промисловості


За останні півстоліття ювелірна справа з кустарного виробництва перетворилося на повноцінну галузь легкої промисловості. Виготовлення прикрас з дорогоцінних металів і каменів має велике економічне значення. В данину традиціям, в цій галузі досі використовується і ручна праця, що дозволяє створювати велику кількість робочих місць.

Ювелірна промисловість складається з двох напрямків:

- Обробка дорогоцінних металів;

- огранювання дорогоцінних каменів.

Справжні прикраси коштують дорого, це визначається не тільки високою вартістю сировини, а й особливою цінністю майстерно виконаної роботи.

В даний час на вартість ювелірних виробів впливають також тенденції моди, це ще раз говорить про те, що головним фактором розвитку цієї галузі продовжує залишатися споживчий попит.


Світові ювелірні центри


Історично склалося, що головні центри з огранювання каменів розташовані в Індії, а в обробці дорогоцінних металів лідирують Європа і США, за якими слідують Японія, Індія і Китай. Найбільшим центром ювелірної промисловості є Нью-Йорк.

У ряді держав, наприклад, в Італії, Іспанії, Греції, Індії ювелірна промисловість - це одна з істотних статей експорту. При цьому навіть на внутрішньому ринку третина покупців прикрас - це іноземні туристи.

Серед країн Європи ювелірними майстрами славляться Італія, Іспанія, Бельгія, Німеччина, а законодавцем моди на прикраси традиційно залишається столиця Франції - Париж.

 

Італія - ​​країна ювелірів


Серед усіх країн-виробників ювелірних виробів особливо виділяється Італія. Мабуть, це єдина країна, де коштовності виробляються, головним чином, для світового ринку. Власних ресурсів в Італії недостатньо, ювелірна галузь цієї країни працює переважно на привізній сировині.

Для Італії характерно поєднання сучасних високотехнологічних виробництв зі звичним ручним ремеслом. Синергія інновацій і традицій в поєднанні з неперевершеною майстерністю місцевих ювелірів роблять італійські прикраси унікальними.


Ювелірні центри Італії


Італійські прикраси  чудові і різноманітні. Неважливо золото або срібло, з каменями або без, ультрасучасна або класична модель - напис: «Made in Italy» вже гарантує бездоганну якість. Створюють шедеври ювелірного мистецтва майстри по всій країні, але є кілька найбільших центрів.


Віченца - столиця ювелірів


Головним центром італійської ювелірної промисловості по праву вважається Віченца. Значна частина експорту коштовностей доводиться на бренди з цього міста. Щорічно тут проводяться спеціалізовані виставки VicenzaOro, на яких провідні світові виробники прикрас обмінюються досвідом і знаходять нових клієнтів.


Валенса - місто ювелірних традицій


Маленьке містечко Валенса налічує трохи більше двадцяти тисяч жителів. Такої кількості майстрів ювелірної справи на одиницю населення немає ніде в світі! Особливість коштовностей, вироблених в Валенсі - це використання традиційних технологій і ручної праці. Місто подарувало світові батька ювелірної промисловості Італії Вінченцо Мелькіор, який ще в кінці ХІХ століття вперше налагодив фабричний випуск прикрас.,


Ареццо - центр ювелірних інновацій


Місто Ареццо в провінції Тоскана славиться впровадженням сучасних технологій в ювелірну справу. Уже понад тридцять років, починаючи з 1980 року, щорічно навесні проводиться спеціалізована виставка ОroArezzo. Вона об'єднує виробників, дизайнерів, оптових покупців виробів з золота та срібла. Кожен раз на виставці свою продукцію представляють сотні ювелірних брендів, які формують модні тенденції прикрас на майбутній рік.


Флоренція - місто вишуканих прикрас


Тим, хто цінує класику і витонченість слід відправитися в Флоренцію. Величезний асортимент вишуканих ювелірних шедеврів чекає всіх, хто відвідає Старий Міст у Флоренції. Ряд ювелірних магазинів тут розташовується понад чотири з половиною століть, починаючи з 1593 року. Ювелірна справа на цій землі почалося ще за часів етрусків і процвітає донині. 

МОДЕЛЬНИЙ РЯД  СРІБНИХ ПРИКРАС ВИГОТОВЛЕННИХ В ТРАДИЦІЯХ ЮВЕЛІРІВ ІТАЛІЇ: 

СЕРЕЖКИ

СРІБНІ ПУСЕТИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ КОНГО

КЛАСИЧНІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ ПІДВІСКИ (ВИСЮЛЬКИ)


КАБЛУЧКИ

ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ШИРОКА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНА

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА


РОЗМІРИ РОДОВАНИХ КАБЛУЧОК ЗІ СТЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА НА САЙТІ:

15✦  15.5✦  16✦  16.5

17✦  17.5✦  18✦  18.5

19✦  19.5✦  20✦  20.5

21✦  21.5

ПІДВІСКИ

СРІБНИЙ ХРЕСТИК

КУЛОН ЗНАКИ ЗОДІАКУ

КУЛОН (ПІДВІС) СЕРЦЕ

КЛАСИЧНИЙ СРІБНИЙ КУЛОН

ПІДВІС КЛЮЧИК

КУЛОН МЕТЕЛИК

СРІБНА ПІДКОВА 


ЛАНЦЮЖКИ

Ювелірний інтернет-магазин

 SRIBLODARTM 

Україна. Київ - 2018.

 12.12.2018
 (1789 переглядів)