КУЛОН СРІБНИЙ ЗНАК ЗОДІАКУ

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)
Родований срібний кулон та підвіс з камінцями (цирконій). Жіночі срібні кулони
В інтернет-магазині ✨SRIBLODAR™ кулон та підвіс зі срібла можна купити за ціною від 263 Грн. до 1050 грн. Ми пропонуємо найнижчі ціни на срібні підвіски та кулончики з покриттям родіэм, та вставками з фіаніту (кубічний цирконій). Колекція срібних кулонів та підвісок 2022 – унікальна. Кулони та підвіски з прозорими та кольоровими камінчиками. Каталог 2022 SRIBLODAR™ – це бездоганні жіночі кулони з родованого срібла.
Срібні кулони та підвіски виготовлені в Україні за італійською технологією. З матеріалів та на обладнанні італійського виробництва. Технологія – вакуумне лиття. Застосовується промислове родіювання. Колекція срібних ювелірних прикрас ✨SRIBLODAR™ - унікальна. Ми пропонуємо те, чого немає в інших. Сучасний дизайн срібних кулонів. Італійський каталог жіночих срібних кулонів, каталог - 2022.
Доставлення срібних кулонів та підвісок здійснюється у всі населені пункти України. Оплату можна зробити після доставки та примірки. Замовлення доставляється протягом 1-2 днів. Доставлення безкоштовне.
СРІБНІ КУЛОНИ – ПІДВІСКИ ІЗ ЗОДІОКАЛЬНИМИ ЗНАКАМИ завжди користувалися популярністю. Каталог інтернет-магазину пропонує родовані срібні підвіски-знаки зодіаку з кубічним цирконієм (фіанітом), виконані в класичному стилі мінімалізму. Водночас – це ювелірні вироби витончені, яскраві. Срібний ланцюжок з кулоном-знаком зодіаку – прекрасний подарунок до будь-якої урочистості. Підвіска знак зодіаку завжди актуальна, потрібна у всі часи. Срібна підвіска - знаки зодіаку: скорпіон, рак, діва, лев, стрілець, ваги, водолій, близнюки, овен, козеріг, тілець, риби. Купуйте, даруйте - наповнюйте життя простими радощами.