СРІБНА ПІДВІСКА КЛЮЧ

Підвіска срібна "Лоренза"арт.30038 ФОТО - SRIBLODAR
357 Грн. 420 Грн.
Підвіска срібна "Джіоія"арт.30024 ФОТО - SRIBLODAR
379 Грн. 446 Грн.
Підвіска срібна "Женева"арт.30046 ФОТО - SRIBLODAR
336 Грн. 395 Грн.
Підвіска срібна "Інес"арт.30054 ФОТО - SRIBLODAR
268 Грн. 315 Грн.
Підвіска срібна "Людові"арт.30072 ФОТО - SRIBLODAR
315 Грн. 370 Грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)
Родований срібний кулон та підвіс з камінцями (цирконій). Жіночі срібні кулони
В інтернет-магазині ✨SRIBLODAR™ кулон та підвіс зі срібла можна купити за ціною від 263 Грн. до 1050 грн. Ми пропонуємо найнижчі ціни на срібні підвіски та кулончики з покриттям родіэм, та вставками з фіаніту (кубічний цирконій). Колекція срібних кулонів та підвісок 2022 – унікальна. Кулони та підвіски з прозорими та кольоровими камінчиками. Каталог 2022 SRIBLODAR™ – це бездоганні жіночі кулони з родованого срібла.
Срібні кулони та підвіски виготовлені в Україні за італійською технологією. З матеріалів та на обладнанні італійського виробництва. Технологія – вакуумне лиття. Застосовується промислове родіювання. Колекція срібних ювелірних прикрас ✨SRIBLODAR™ - унікальна. Ми пропонуємо те, чого немає в інших. Сучасний дизайн срібних кулонів. Італійський каталог жіночих срібних кулонів, каталог - 2022.
Доставлення срібних кулонів та підвісок здійснюється у всі населені пункти України. Оплату можна зробити після доставки та примірки. Замовлення доставляється протягом 1-2 днів. Доставлення безкоштовне.
Підвіска ключик в колекції сайту Сріблодар виконана зі срібла 925 проби. Срібний кулон ключик оздоблений камінням (кристалами, стразами) фіаніту або інакше, цирконієм (кубічним цирконієм). Срібний ключик підвіска, що символізує прихований сенс і навіть має сакральне магічне значення. Це якась таємниця, яка говорить про те, що треба відкривати щось нове, раніше незнане. Це відкриття нових дверей, але за якими може бути приховане щось особисте, потаємне. Купити підвіску ключик у подарунок - запропонувати відкрити таємні куточки серця чи душі. Срібний кулон ключ може говорити про відкритість його власника до людей і всього нового. Срібна підвіска у формі ключа - символ достатку у домі та щастя у стосунках чи сім'ї.