МІЖНАРОДНІ ЮВЕЛІРНІ ВИСТАВКИ 2019-2020

МІЖНАРОДНІ ЮВЕЛІРНІ ВИСТАВКИ 2019-2020

Виставки ювелірної індустрії 2019-2020, як і в попередні періоди, різноманітні та традиційно

визначають тенденції розвитку галузі на найближчий час.

Ювеліри з усього світу з'їжджаються на міжнародні виставкові форуми ознайомитися з продукцією ювелірної справи, новинками технологій і т.д.

Особливістю міжнародних ювелірних виставок є те, що на них, на відміну від українських виставок, приїжджають професіонали. В Україні це, скоріше, виставки-продажі. Де йде жвава роздрібна торгівля ювелірними прикрасами. 50% продукції на виставках України представлені без брендування, часом скуплених гуртом на великих базарах ближнього і далекого сходу.

 На міжнародних виставках немає випадкових людей. Там присутні бізнесмени-ювеліри, менеджери, представники фірм і компаній, журналісти, що висвітлюють подію. Як правило, це «парад брендів», великих і малих, зі сталим багаторічним, а часом багатовіковим досвідом, так і нових. Ділова атмосфера, сприяє успішним угодам, діловим переговорам.

Ювелірні вироби представляються з належним пафосом, у світлі софітів, під об'єктивами численних міжнародних ЗМІ.


Найбільш значуща і близька по інтересах для «Української     Ювелірної Виробничої Компанії  "РІАЛЬТО"», що представляє     торгову марку SRIBLODAR, є виставка в італійському місті Віченца   -VICHENZAORO 17.01-22.01.2020р.. Це одна з найбільших у світі       виставок міжнародних та італійських досягнень в ювелірному     секторі. Це виставка розкоші, стилю і творчості.Віченца один з найкрасивіших міст Італії, батьківщина зодчества великого Андреа Палладіо і багатьох інших знаменитостей епохи відродження. Безпосередня близькість до Венеції, Верони, Падуї, робить це місто, на час проведення виставки, символом творчості, креативності та вишуканого стилю в ювелірному промислі!

 

Наша ювелірна продукція буде експонуватися на цій виставці в третій раз. У 2020 році, італійські партнери з задоволенням погодилися представити, вироблені нами в Україні, ювелірні вироби зі срібла: сережки, каблучки, кулони й підвіски. Без сумнівів, ця подія є високою оцінкою, відносно якості срібних прикрас нашого,українського виробництва.


Виставка в Віченці визначає тренди розвитку галузі, а також є порталом для багатьох світових виставкових майданчиків ювелірної промисловості. Світові форуми в рамках організації VICHENZAORO проходять в Сполучених Штатах Америки, Мумбаї, Об'єднаних Арабських Еміратах.

На наш погляд, найбільш цікавими в цьому виставковому сезоні, крім Італії, будуть експозиції в Мюнхені, як майданчику нетворкінгу в ювелірному бізнесі. Швейцарія, Іспанія, Франція, як і Італія презентують новації в дизайні.

Для гуртовиків  будуть цікаві Туреччина і Гонконг.

 Але вибір місця і часу відвідин ювелірних виставок завжди індивідуальний. Вибирайте! До Вашої уваги розклад найбільш значущих світових ювелірних форумів:

   

  

 

Результатом відвідин виставок буде: 

-спілкування з колегами, нові зв'язки та можливості,

-підвищення професійного рівня,

-вивчення тенденцій ювелірної моди, напрямків і авторів сучасного ювелірного дизайну. Ознайомлення з ювелірними трендами, які прийдуть найближчим часом в Україну,

-закупівля ювелірної продукції,

-представлення власних ювелірних прикрас,

-заключення контрактів.


Удачі в бізнесі. Вигідних контрактів і не забутних вражень.

Ювелірний інтернет магазин.  Україна.  Київ–2019.


Купуйте, даруйте, насолоджуйтеся – срібло прекрасне. Доставлення по всій Україні.


 SRIBLODARTM


 11.10.2019
 (1534 переглядів)