СРІБНІ ПОДАРУНКИ З ДОСТАВЛЕННЯМ ДО СВЯТ

СРІБНІ ПОДАРУНКИ З ДОСТАВЛЕННЯМ ДО СВЯТ

Роблячи подарунки, ви на якийсь час стаєте для своїх рідних і близьких казковим чарівником. Інтернет-магазин срібних прикрас для подарунків допоможе  виконати  не великі бажання та капризи.


СЕРЕЖКИКАБЛУЧКИ

ПІДВІСКИЛАНЦЮЖКИ

 

Подарунки до Дня народження або Різдва. Адресна доставка.

 

Масивний ланцюг «Курмон» з незвичайним плетінням або оригінальна підвіска знадобляться для такого урочистого свята, як Різдво або День народження. Купити срібну ювелірну прикрасу можна легко і швидко потрібно просто зайти в інтернет-магазин для подарунків і зробити свій вибір.

Асортимент товару великий, тому для будь-якої людини можна підібрати прикрасу зі срібла 925 проби. Якщо з волі випадку, ви не зможете самі вручити срібний подарунок, то є послуга доставлення. Цим ви покажете, що незалежно від відстані цінуєте людину і думаєте про неї.

 

Наскільки давно люди дарують подарунки один одному?

 

Ідея дарувати подарунки на свята сягає своїм корінням в давні часи, коли шамани або волхви задобрювали подарунками злих або добрих духів талісманами, оберегами, дарами природи. Поступово ця традиція міцно увійшла в життя звичайних людей.

Після поширення християнства з'явилася традиція обмінюватися подарунками на Різдво. Це символізувало дари, які волхви піднесли маленькому Ісусу Христу.

Ще за часів Стародавнього Риму на свята люди дарували один одному гілочки та плоди дерев, дрібні монети. У дворянських сім'ях на свята, глава сім'ї вранці обдаровував всіх родичів, прислугу, всіх присутніх в садибі. Діти отримували солодощі та іграшки, дружина - коштовності або одяг, інші дрібні гроші. Вже тоді було заведено дарувати срібні прикраси.

 

Найзнаменитіші подарунки, які коли-небудь дарували чоловіки своїм супутницям життя:

1. Індійський шах Джахан звів Тадж-Махал. Цей палац став посмертним даром дружині, яка подарувала йому 14 дітей і померла під час пологів. Він дотепер вважається найдорожчим і масштабним подарунком, який чоловік дарував своїй жінці.

2. Елізабет Тейлор американська кінозірка отримала в подарунок кільце в 70 каратів.

3. Жаклін Кеннеді чоловік мільйонер подарував цілий острів.

 

Часи змінюються, але традиція дарування залишається незмінною.

 
Інтернет-магазин срібних подарунків виручить вас перед святами, адже ви не тільки зможете замовити прикрасу в будь-який зручний для вас час, а й оформити у нас адресне доставлення подарунків.

 

Не менш важливо правильно піднести подарунок.

 

По-перше, необхідно знати пристрасті людини. Якщо ви не уявляєте, що подарувати або у вас немає часу на пошуки, то вам допоможе наш інтернет-магазин, де ви завжди зможете підібрати оригінальні срібні вироби.

У всі часи дари зі срібла були показником щедрості та особливого ставлення до одержувача. Жодна жінка не відмовиться від красивої, витонченої срібної каблучки «Аверса» або від сережок «Нілда», якими можна похвалитися на вечірці.


По-друге, повинна бути красива листівка, маленька записка з теплими побажаннями або символічна, оригінальне пакування. Подарункове пакування вказує на урочистість та важливість святкової події.


По-третє, добре спрацьовує ефект несподіванки сюрприз. Ви надсилаєте подарунок кур'єром до знаменної дати.

 

Подарунок повинен бути від щирого серця, саме тоді він цінується.

 

Що заведено дарувати в різних країнах світу?

 

У кожної нації свій менталітет. І те, що в одній країні вважається дуже цінним подарунком, в інший буде сприйматися як образа.

 

1. В Америці не обмежують себе, вартість подарунка може досягати й 1000 доларів. До нього завжди прикладають чек.

 

2. На Близькому Сході прийнятно дарувати письмове приладдя і книги, дуже цінується посуд, вироби зі шкіри, ювелірні прикраси зі срібла.

 

3. В Єгипті дарують солодощі, гаджети, речі ручної роботи. Часто використовують срібло для привітань і символічних подарунків.

 

4. Для ПАР найкращими подарунками вважаються солодощі та ювелірні прикраси.

 

5. У Китаї велику увагу приділяють пакуванню підносити що-небудь без нього вважається поганим тоном. Зазвичай всі предмети даруються парами, бо це символізує удачу. Срібні сережки в подарунок ідеальний вибір.

 

6. В Австрії з їх практичним підходом до життя дарують одяг або красиві аксесуари.

 

7. Англієць ніколи не вручить вам дорогий подарунок, для них це неприйнятно. Зазвичай вони обмінюються сувенірами або дрібничками.

 

8. Для громадян Данії головним є саме свято, тому подарунок, зазвичай вибирають найпростіший, не дорогий.

 

9. Для Італії, яка є законодавицею моди у всьому світі, хорошим тоном вважається подарувати пляшку хорошого вина, ювелірну прикрасу або білизну.

Срібні сережки для подарунка ідеальний вибір сьогодення, прояв вишуканої уваги, ознака особливої ​​прихильності.

 

 

Даруйте подарунки з приводу і без нього, адже це так приємно, бачити радість і задоволення в очах улюблених людей.

Наш інтернет-магазин допоможе підібрати подарунки зі срібла до будь-якого свята. Доставлення проводиться по всій Україні.


СЕРЕЖКИ

СРІБНІ ПУСЕТИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ КОНГО

КЛАСИЧНІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ ПІДВІСКИ (ВИСЮЛЬКИ)


КАБЛУЧКИ

ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ШИРОКА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНА

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА


РОЗМІРИ РОДОВАНИХ КАБЛУЧОК ЗІ СТЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА НА САЙТІ:

15✦  15.5✦  16✦  16.5

17✦  17.5✦  18✦  18.5

19✦  19.5✦  20✦  20.5

21✦  21.5

ПІДВІСКИ

СРІБНИЙ ХРЕСТИК

КУЛОН ЗНАКИ ЗОДІАКУ

КУЛОН (ПІДВІС) СЕРЦЕ

КЛАСИЧНИЙ СРІБНИЙ КУЛОН

ПІДВІС КЛЮЧИК

КУЛОН МЕТЕЛИК

СРІБНА ПІДКОВА


Срібло для подарунків має бути тільки найкраще.

 

Україна. Київ. SRIBLODARTM інтернет-магазин срібних подарунків. 22.10.2019
 (1009 переглядів)