Срібний КУЛОН ТА ПІДВІСКА

Срібний КУЛОН ТА ПІДВІСКА

ЮВЕЛІРНІ ПІДВІСИ ТА КУЛОНИ ЗІ СРІБЛА – ВІД ДАВНИНИ ДО НАШИХ ДНІВ.


Термін срібний підвіс або срібний кулон мають фактично однакове значення. Купуючи срібний підвіс – люди часто оперують терміном кулон. Проте відмінність існує.

КУЛОН

– поодинока срібна прикраса. Годиться носити на шиї, підвішений за допомогою ланцюжка або іншого спеціального ювелірного аксесуара.

Срібний кулон купити в Україні не становить праці, вибір приголомшливий. А різновиди та моделі не мають кордонів уяви.

Кулон – срібна прикраса більше жіноча.

ПІДВІС

можна носити поодиноко або декілька одночасно. Кріпити можна як до ланцюга на шиї, так і до браслету, на одязі й т. д.

Підвіска прикраса – унісекс.

Розуміючи відмінність у термінах, Вам буде легше зробити вибір та придбати підвіску зі срібла або срібний кулон, особливо онлайн. Не зайвим буде знати основні елементи конструкції більшості кулонів і підвісок.

Рис.1


1-Підстава.

2-Каст, тобто оправа для вставки.

3-Вставка.

4-Вушко для з'єднання ("БУНТ")

5-Підвісне вушко

 

Купити оригінальний кулон жіночий зі срібла пропонують безліч ювелірних бутиків в Україні. Інтернет-магазин робить акцент на жіночих срібних мінімалістичних підвісах та кулони.

Вибрати й купити онлайн срібні кулони сердечки, срібні кулони у вигляді хрестика різних модифікацій, срібний кулон-квітка, метелик та ключик.

Покупка не складе великої праці, навігація по сайту проста та зручна.

Треба відзначити, що сучасний світ досить динамічний і правила у ньому змінюються досить швидко. Межі між поняттями срібний підвіс та срібний кулон часом стираються або наближаються до ототожнення.

Стиль оригінальних срібних кулонів та підвісок, швидше для повсякденного носіння. Купити срібний кулон для особливих виходів або урочистостей так само можливо.

Срібні ювелірні вироби-підвіси – для ділових жінок або дівчат.

Характер срібних кулонів та підвісок SRIBLODARTM – смарт-кежуал /smart casual/ – розумна повсякденність.

Це означає, що в прикрасах поєднується строгий офісний дрес-код і образ, не багато, що виходить за рамки «правильної» повсякденності.

Різноманітність моделей і розмірів і доступна ціна, дозволяє створити стильну колекцію срібних прикрас. Різні комбінації модельного ряду гідно різноманітять Ваш повсякденний діловий гардероб.

Історичний екскурс.

Слово кулон – французького походження. З'явилося відносно недавно, приблизно наприкінці 19-го століття – початку 20-го

Люди почали використовувати різні підвіси з найдавніших часів для позначення різних символізмів, статусів, а також у якості прикрас.


Стародавній Єгипет подарував світові різні образи та форми підвісних прикрас з різних матеріалів. Розвивався світ, народжуючи технології та течії в культурі. Срібні кулони та підвіски ставали більш вишуканими.


Давній Рим і Греція внесли багатство і витонченість ювелірна справа. Кулони повсюдно почали прикрашати коштовними каменями.


Середньовіччя принесло в моду використання кулонів та підвісок як орденів, різних нагород, амулетів. Ювеліри з'єднали різноманіття підвісних виробів в намисто – народилося кольє. Існує версія, що кулон сам народився з елемента намиста. Придбав індивідуальність.


В наші дні ювелірна мода вражає своєю різноманітністю і багатоликістю. В тренді як незвичайні дизайнерські кулони, так і срібні підвіски в класичному стилі.

Підвіска та кулон – універсальні прикраси, які можна носити з чим завгодно. Можна підвісити до ланцюжка або шнурка на шию, до браслета на руку або ногу та навіть прикрасити сумку, брелок або пояс. Але традиційний спосіб носіння такої прикраси на шиї. Таких підвісів існує дуже багато та їх можна розділити на кілька основних груп:

Кулони – класичний різновид підвіски, яка може бути виконана у будь-якому стилі. Наприклад, серце з каміннями або без них. Носити на ланцюжку, ремінці або шнурку;


Амулети – зображують символи рун, оберегів, знаків зодіаку, язичницьких образів та ін.


 Срібна підвіска у вигляді амулета виступає у якості талісмана для свого володаря, а особливі властивості срібла відомі ще з давніх часів, посилюють дію такого оберега.

 Підвіска зі срібла здатна вбирати негативну енергетику, захищаючи господаря;

Натільні хрестики, ладанки, релігійні символи – релігійна символіка зміцнює та підтримує віру людини.

 Срібні кулони, підвіски, освячені у церкві, стають потужним оберегом для віруючої людини;


Медальйони – підвіски з срібла зображують літери імені, а також прикраси з віконцями для фотографій, образів, малюнків, символів.

 

Купити жіночий оригінальний недорогий срібний кулон з каталогу інтернет-магазину

– означає придбати ювелірну прикрасу лаконічної форми, правильної пропорції та особливого італійського стилю.


SRIBLODARTM – інтернет-магазин де можна срібні підвіски придбати, практично не виходячи з дому. Сайт зі зручною навігацією.

 

СРІБНИЙ ХРЕСТИК

КУЛОНИ ЗНАКИ ЗОДІАКУ

КУЛОН (ПІДВІС) СЕРЦЕ

КЛАСИЧНІ СРІБНІ КУЛОНИ

ПІДВІС КЛЮЧИК

КУЛОН МЕТЕЛИК

СРІБНА ПІДКОВА

Доставлення гарантоване. Даруйте подарунки – наповнюйте життя простими радощами.

Україна. Київ. 2019 рік.

 17.08.2019
 (1141 переглядів)