СРІБЛО ТА ЮВЕЛІРНІ ВИСТАВКИ ІТАЛІЇ 2019

СРІБЛО ТА ЮВЕЛІРНІ ВИСТАВКИ ІТАЛІЇ 2019

     Розкішні ювелірні вироби з золота та срібла від італійських майстрів давно підкорили весь світ. Секрет успіху ювелірів цієї країни - це поєднання традицій, інновацій та безмежної креативності італійських дизайнерів. На ювелірні виставки, які проводяться в Італії, щорічно приїжджають тисячі людей, охочих доторкнутися до витонченого світу кращих прикрас.


VICENZA ORO


Міжнародна ювелірна виставка Vicenza Oro вперше була проведена більш сорока років тому, в 1975 році в м. Віченца, і викликала справжній ажіотаж у виробників, продавців і просто цінителів ювелірного мистецтва. З тих пір виставка стала проводитися кілька разів на рік, в кожному сезоні задаючи моду на ювелірні прикраси.


Vicenza Oro в перекладі з італійської означає «золото Віченци», але не тільки вироби з золота представлені тут, на виставці можна побачити також срібні та платинові прикраси. Особливий блиск виставці надають, звичайно ж, діаманти, рубіни, сапфіри, смарагди, напівкоштовні камені. Знаходиться місце і для дизайнерської біжутерії, а також всіх необхідних матеріалів і устаткування, пов'язаних з ювелірною справою. З 2016 року почав працювати новий сегмент виставки - незвичайні годинники (Not Ordinary Watches), де представлені дорогі дизайнерські годинники виробництва Італії та інших країн.

Традиційно на виставках Vicenza Oro представляють свою продукцію близько двох тисяч компаній, в основному італійських. Імениті ювелірні бренди Італії знайомлять відвідувачів з новими напрацюваннями, а молоді виробники мають унікальну можливість заявити про себе. Різноманітність і якість ювелірних прикрас на Vicenza Oro вражають уяву навіть найвимогливіших відвідувачів.

Сюди приїжджають, щоб укласти вигідні угоди безпосередньо з італійськими виробниками, купити ексклюзивні прикраси, взяти участь в різних тематичних заходах, головним серед яких вважається «TRENDVISION», де імениті експерти знайомлять присутніх з провідними трендами майбутніх сезонів.

Найближча виставка Vicenza Oro буде проходити з 18 по 23 січня 2019 року. Не пропустіть це унікальна подія. Також очікуються виставки Vicenzaoro Choice 2019 вересні цього року


OROAREZZO


З 06 по 09 травня 2019 року в м Ареццо (Італія) буде проходити важливий захід в ювелірній галузі - міжнародна виставка OroArezzo 2019.

OroArezzo проводиться щорічно, починаючи з 1980 року. Назва виставки «OroArezzo» з'явилося в 1989 році, а раніше вона іменувалася Міжнародною виставкою виробів з золота та срібла. Важливо відзначити, що в ті роки подібні виставки були рідкісними і не такими масштабними, як зараз.

В даний час OroArezzo - це одна з найпопулярніших ювелірних виставок в світі. На більш ніж 6 тисячах квадратних метрів експозиційних площ демонструються наступні позиції:

- діаманти і прикраси з ними;

- прикраси з дорогоцінних металів;

- ексклюзивна біжутерія;

- дорогоцінне каміння

- дорогий годинник;

- матеріали обладнання.

Тут не тільки представлена ​​ювелірна продукція та супутні товари, але також проводяться тематичні заходи з обміну досвідом: круглі столи, конференції, семінари, конкурси.

На виставці OroArezzo будуть проходити конкурси «Прем'єра 2019» і «Золотий знак». Оцінювати учасників буде незалежне журі, яке складається з покупців ювелірної продукції і експе ртів.

Місце проведення виставки обрано не випадково, адже місто Ареццо - це один з головних центрів ювелірної промисловості Італії. У минулому році тут експонували свої товарні позиції більше 400 виробників, а кількість відвідувачів перевищила 40000 чоловік.

СЕРЕЖКИКАБЛУЧКИ
ПІДВІСКИЛАНЦЮЖКИ

Украина. Київ-2019.

Інтернет-магазин срібних прикрас для подарунків  SRIBLODARTM 

 11.12.2018
 (1949 переглядів)