СРІБЛО ТА ЮВЕЛІРНІ ВИСТАВКИ ІТАЛІЇ 2019

СРІБЛО ТА ЮВЕЛІРНІ ВИСТАВКИ ІТАЛІЇ 2019

     Розкішні ювелірні вироби з золота та срібла від італійських майстрів давно підкорили весь світ. Секрет успіху ювелірів цієї країни - це поєднання традицій, інновацій та безмежної креативності італійських дизайнерів. На ювелірні виставки, які проводяться в Італії, щорічно приїжджають тисячі людей, охочих доторкнутися до витонченого світу кращих прикрас.


VICENZA ORO


Міжнародна ювелірна виставка Vicenza Oro вперше була проведена більш сорока років тому, в 1975 році в м. Віченца, і викликала справжній ажіотаж у виробників, продавців і просто цінителів ювелірного мистецтва. З тих пір виставка стала проводитися кілька разів на рік, в кожному сезоні задаючи моду на ювелірні прикраси.


Vicenza Oro в перекладі з італійської означає «золото Віченци», але не тільки вироби з золота представлені тут, на виставці можна побачити також срібні та платинові прикраси. Особливий блиск виставці надають, звичайно ж, діаманти, рубіни, сапфіри, смарагди, напівкоштовні камені. Знаходиться місце і для дизайнерської біжутерії, а також всіх необхідних матеріалів і устаткування, пов'язаних з ювелірною справою. З 2016 року почав працювати новий сегмент виставки - незвичайні годинники (Not Ordinary Watches), де представлені дорогі дизайнерські годинники виробництва Італії та інших країн.

Традиційно на виставках Vicenza Oro представляють свою продукцію близько двох тисяч компаній, в основному італійських. Імениті ювелірні бренди Італії знайомлять відвідувачів з новими напрацюваннями, а молоді виробники мають унікальну можливість заявити про себе. Різноманітність і якість ювелірних прикрас на Vicenza Oro вражають уяву навіть найвимогливіших відвідувачів.

Сюди приїжджають, щоб укласти вигідні угоди безпосередньо з італійськими виробниками, купити ексклюзивні прикраси, взяти участь в різних тематичних заходах, головним серед яких вважається «TRENDVISION», де імениті експерти знайомлять присутніх з провідними трендами майбутніх сезонів.

Найближча виставка Vicenza Oro буде проходити з 18 по 23 січня 2019 року. Не пропустіть це унікальна подія. Також очікуються виставки Vicenzaoro Choice 2019 вересні цього року


OROAREZZO


З 06 по 09 травня 2019 року в м Ареццо (Італія) буде проходити важливий захід в ювелірній галузі - міжнародна виставка OroArezzo 2019.

OroArezzo проводиться щорічно, починаючи з 1980 року. Назва виставки «OroArezzo» з'явилося в 1989 році, а раніше вона іменувалася Міжнародною виставкою виробів з золота та срібла. Важливо відзначити, що в ті роки подібні виставки були рідкісними і не такими масштабними, як зараз.

В даний час OroArezzo - це одна з найпопулярніших ювелірних виставок в світі. На більш ніж 6 тисячах квадратних метрів експозиційних площ демонструються наступні позиції:

- діаманти і прикраси з ними;

- прикраси з дорогоцінних металів;

- ексклюзивна біжутерія;

- дорогоцінне каміння

- дорогий годинник;

- матеріали обладнання.

Тут не тільки представлена ​​ювелірна продукція та супутні товари, але також проводяться тематичні заходи з обміну досвідом: круглі столи, конференції, семінари, конкурси.

На виставці OroArezzo будуть проходити конкурси «Прем'єра 2019» і «Золотий знак». Оцінювати учасників буде незалежне журі, яке складається з покупців ювелірної продукції і експе ртів.

Місце проведення виставки обрано не випадково, адже місто Ареццо - це один з головних центрів ювелірної промисловості Італії. У минулому році тут експонували свої товарні позиції більше 400 виробників, а кількість відвідувачів перевищила 40000 чоловік.

Моделі срібних прикрас з італійських ювелірних виставок:

СЕРЕЖКИ

СРІБНІ ПУСЕТИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ КОНГО

КЛАСИЧНІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ ПІДВІСКИ (ВИСЮЛЬКИ)


КАБЛУЧКИ

ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ШИРОКА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНА

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА


РОЗМІРИ РОДОВАНИХ КАБЛУЧОК ЗІ СТЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА:

15✦  15.5✦  16✦  16.5

17✦  17.5✦  18✦  18.5

19✦  19.5✦  20✦  20.5

21✦  21.5

ПІДВІСКИ

СРІБНИЙ ХРЕСТИК

КУЛОН ЗНАКИ ЗОДІАКУ

КУЛОН (ПІДВІС) СЕРЦЕ

КЛАСИЧНИЙ СРІБНИЙ КУЛОН

ПІДВІС КЛЮЧИК

КУЛОН МЕТЕЛИК

СРІБНА ПІДКОВА 


ЛАНЦЮЖКИ

Украина. Київ-2019.

Інтернет-магазин срібних прикрас для подарунків  SRIBLODARTM 

 11.12.2018
 (2077 переглядів)