Еволюція ціни на срібло

Еволюція ціни на срібло

ЦІНИ НА СРІБЛО

від древніх цивілізацій до сьогодні.


   Срібло - це дорогоцінний метал, який не тільки використовується для виготовлення ювелірних прикрас і вишуканих предметів інтер'єру, але і є вигідним способом капіталовкладення. Інвестиції в срібло швидко не дадуть надприбутків, але це надійний спосіб зберегти вкладення без ризику. Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький –вся Україна- має безліч установ та закладів де Ви вільно зможете купити чи продати срібло, срібні прикраси або інші вироби зі срібла.

На зорі цивілізацій:

Цінність срібла зрозуміли ще люди давнини. Так, наприклад, у 480 році до н.е. війна між Персією і  Грецією розгорілася саме через знайдений скарб - великих покладів срібла. У той час в ходу вже були золоті монети, але їх було дуже мало, і срібло змогло компенсувати потребу в грошах.  Цінилося нарівні з золотом і навіть дорожче.

Одним з головних засобів розрахунку срібло залишалося і на зорі нашої ери. Історію про 30 срібняків, за які Юда продав свого вчителя Ісуса Христа, знайома всім. Срібняком називали монету сікл (шекель), яка важила 15 грамів - тобто ціна зради була 450 грамів срібла. За сучасним курсом це було б близько 200 доларів, але економісти провели серйозні дослідження з урахуванням вартості праці, продуктів та інших факторів і підрахували, що на той час 450 грамів срібла коштували б 6000 доларів.

Середньовіччя:

У Британії, яка була однією з наймогутніших держав Середньовіччя, вся фінансова система прив'язувалася саме до срібла. А ось еталонним металом вважалася продукція, яку виробляв німецький завод срібла в регіоні «Easterling Silver». На честь цієї корпорації назвали британську валюту, яка використовується до сих пір (правда, зараз вже в паперовому вигляді) - фунт стерлінгів.

На той час уже виготовлялися ювелірні вироби. Каталог, ціни і фотографії яких публікуються істориками, аналізуються і вивчаються.

 

Вартість і цінність срібла в 17-21 столітті

Срібло почало витіснятися зі світової фінансової системи з 17-18 століть. В той час перейшли на золотий стандарт. А Ісаак Ньютон встановив жорсткий курс - купити срібло за золото по ньому можна було в співвідношенні 15 грамів срібла до 1 граму золота. Цей курс не можна назвати справедливим - за підрахунками геологів, золота у світі всього в 10 разів менше.

Однак попит на цей метал не зменшився і він став навіть більш популярним - срібло з камінням стали використовувати в прикрасах і предметах інтер'єру. Можна було піти в магазин купити срібло - хоча по кишені купити срібні прикраси було тільки багатим людям.

 

Скільки коштує срібло сьогодні:

Починаючи з 2016 року ціни на срібло повільно, але стабільно зростають. Зараз в Україні 1 грам срібла коштує 14,01 грн. Графіки динаміки цін показують стабільне зростання, але з незначними сезонними коливаннями.

 

Чи вигідно вкладатися в срібло?

Так, якщо ви шукайте надійності та безпеки ваших вкладень. Але будьте готові до того, що швидкого заробітку не буде. За понад - прибутком - вкладайтеся в «стартапи» і «крипту», але будьте готові, що в будь-який момент можете все втратити. На відміну від повільних, але стабільних і без ризикових вкладень в дорогоцінні метали.

 

Красиві вкладення коштів

SRIBLODAR - це магазин срібла (Україна),

в якому ви можете придбати красиві срібні вироби. Наш офіційний каталог ювелірних виробів, дозволить Вам прямо зараз ознайомитися з усім асортиментом і вибрати красиві сережки, кулони, ланцюжки. Це - не просто надійна фінансова інвестиція. Це інвестиція  ваших відносини. Адже отримувати гарні подарунки любить кожен. І такий презент допоможе вам додати теплоти та ніжності в сімейну або дружню атмосферу.

Ми дуже щасливі, що ювелірні прикраси в Україні в магазині SRIBLODARTM допомагають дарувати радість близьким людям.

ОБЕРАЙТЕ ПО ЦІНІ ТА ПОТРЕБАМ:

СЕРЕЖКИ

СРІБНІ ПУСЕТИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ КОНГО

КЛАСИЧНІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ ПІДВІСКИ (ВИСЮЛЬКИ)


КАБЛУЧКИ

ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ШИРОКА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНА

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА


РОЗМІРИ РОДОВАНИХ КАБЛУЧОК ЗІ СТЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА НА САЙТІ:

15✦  15.5✦  16✦  16.5

17✦  17.5✦  18✦  18.5

19✦  19.5✦  20✦  20.5

21✦  21.5

ПІДВІСКИ

СРІБНИЙ ХРЕСТИК

КУЛОН ЗНАКИ ЗОДІАКУ

КУЛОН (ПІДВІС) СЕРЦЕ

КЛАСИЧНИЙ СРІБНИЙ КУЛОН

ПІДВІС КЛЮЧИК

КУЛОН МЕТЕЛИК

СРІБНА ПІДКОВА 


ЛАНЦЮЖКИ

Інтернет-магазин срібла

Україна. Київ. Червень 2019 р .

 19.07.2019
 (510 переглядів)