Еволюція ціни на срібло

Еволюція ціни на срібло

ЦІНИ НА СРІБЛО

від древніх цивілізацій до сьогодні.


   Срібло - це дорогоцінний метал, який не тільки використовується для виготовлення ювелірних прикрас і вишуканих предметів інтер'єру, але і є вигідним способом капіталовкладення. Інвестиції в срібло швидко не дадуть надприбутків, але це надійний спосіб зберегти вкладення без ризику. Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький –вся Україна- має безліч установ та закладів де Ви вільно зможете купити чи продати срібло, срібні прикраси або інші вироби зі срібла.

На зорі цивілізацій:

Цінність срібла зрозуміли ще люди давнини. Так, наприклад, у 480 році до н.е. війна між Персією і  Грецією розгорілася саме через знайдений скарб - великих покладів срібла. У той час в ходу вже були золоті монети, але їх було дуже мало, і срібло змогло компенсувати потребу в грошах.  Цінилося нарівні з золотом і навіть дорожче.

Одним з головних засобів розрахунку срібло залишалося і на зорі нашої ери. Історію про 30 срібняків, за які Юда продав свого вчителя Ісуса Христа, знайома всім. Срібняком називали монету сікл (шекель), яка важила 15 грамів - тобто ціна зради була 450 грамів срібла. За сучасним курсом це було б близько 200 доларів, але економісти провели серйозні дослідження з урахуванням вартості праці, продуктів та інших факторів і підрахували, що на той час 450 грамів срібла коштували б 6000 доларів.

Середньовіччя:

У Британії, яка була однією з наймогутніших держав Середньовіччя, вся фінансова система прив'язувалася саме до срібла. А ось еталонним металом вважалася продукція, яку виробляв німецький завод срібла в регіоні «Easterling Silver». На честь цієї корпорації назвали британську валюту, яка використовується до сих пір (правда, зараз вже в паперовому вигляді) - фунт стерлінгів.

На той час уже виготовлялися ювелірні вироби. Каталог, ціни і фотографії яких публікуються істориками, аналізуються і вивчаються.

 

Вартість і цінність срібла в 17-21 столітті

Срібло почало витіснятися зі світової фінансової системи з 17-18 століть. В той час перейшли на золотий стандарт. А Ісаак Ньютон встановив жорсткий курс - купити срібло за золото по ньому можна було в співвідношенні 15 грамів срібла до 1 граму золота. Цей курс не можна назвати справедливим - за підрахунками геологів, золота у світі всього в 10 разів менше.

Однак попит на цей метал не зменшився і він став навіть більш популярним - срібло з камінням стали використовувати в прикрасах і предметах інтер'єру. Можна було піти в магазин купити срібло - хоча по кишені купити срібні прикраси було тільки багатим людям.

 

Скільки коштує срібло сьогодні:

Починаючи з 2016 року ціни на срібло повільно, але стабільно зростають. Зараз в Україні 1 грам срібла коштує 14,01 грн. Графіки динаміки цін показують стабільне зростання, але з незначними сезонними коливаннями.

 

Чи вигідно вкладатися в срібло?

Так, якщо ви шукайте надійності та безпеки ваших вкладень. Але будьте готові до того, що швидкого заробітку не буде. За понад - прибутком - вкладайтеся в «стартапи» і «крипту», але будьте готові, що в будь-який момент можете все втратити. На відміну від повільних, але стабільних і без ризикових вкладень в дорогоцінні метали.

 

Красиві вкладення коштів

SRIBLODAR - це магазин срібла (Україна),

в якому ви можете придбати красиві срібні вироби. Наш офіційний каталог ювелірних виробів, дозволить Вам прямо зараз ознайомитися з усім асортиментом і вибрати красиві сережки, кулони, ланцюжки. Це - не просто надійна фінансова інвестиція. Це інвестиція  ваших відносини. Адже отримувати гарні подарунки любить кожен. І такий презент допоможе вам додати теплоти та ніжності в сімейну або дружню атмосферу.

Ми дуже щасливі, що ювелірні прикраси в Україні в магазині SRIBLODARTM допомагають дарувати радість близьким людям.

Інтернет-магазин срібла

Україна. Київ. Червень 2019 р .

 19.07.2019
 (399 переглядів)