СРІБНІ ЛАНЦЮЖКИ – ЯКІРНЕ ПЛЕТІННЯ

Ланцюжок "Кастор"арт.10361 ФОТО - SRIBLODAR
639 Грн. 710 Грн.
Ланцюжок срібний "Пельмо"арт.10358 ФОТО - SRIBLODAR
374 Грн. 415 Грн.
Ланцюжок срібний"Панте"арт.11163 ФОТО - SRIBLODAR
671 Грн. 745 Грн.
Ланцюжок срібний "Коглян"арт.10367 ФОТО - SRIBLODAR
1 053 Грн. 1 170 Грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)
Срібні родовані ланцюжки
Срібні ланцюжки в колекції SRIBLODAR™ - 2022 року представлені від 335 Грн до 1965 Грн. Це найкраща ціна на імпортні італійські ланцюжки зі срібла в Україні. Прямі поставки. Усі срібні ланцюжки 925 проби з промисловим покриттям родієм. Надійні застібки.
Срібні ланцюжки, представлені в інтернет-магазині SRIBLODAR™ ІТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА. Ланцюжки із родованого срібла відрізняються довжиною, товщиною та різновидами плетіння. Срібні ланцюжки: якірні, снейк, панцирні, сінгапур, мотузочка, потрійний якір, нонна, перлина, кобра.
БЕЗКОШТОВНЕ ДОСТАВЛЕННЯ. Срібні ланцюжки при покупці в інтернет-магазині SRIBLODAR™ доставляються протягом одного-двох днів по всій Україні. Оплату можна зробити після доставки, огляду та примірки.
Sterling silver - сплав із вмістом срібла (999,9) у сплаві 92,5 % та 7,5 % лігатури (інших металів для поліпшення якості сплаву при виробництві ювелірних виробів). "Стерлінг сільвер" інакше - традиційна 925 проба. Родування – покриття ювелірних виробів родієм – підвищує довговічність, зносостійкість та естетику (блиск) ювелірних виробів. Родій найдорожчий дорогоцінний метал на планеті.
СРІБНИЙ ЛАНЦЮЖОК З ЯКІРНИМ ПЛЕТІННЯМ – ювелірний виріб з родованого срібла, вироблений на ювелірному заводі в Італії. Ланцюги якірного плетіння є вічною класикою, модні за всіх часів. Прекрасний вибір для дивовижного подарунка жінці на 8 березня, сестрі на День народження, мамі на ювілей, коханій дівчині на День Святого Валентина. Якірне плетіння срібних ланцюгів можливо з симетрично з'єднаних ланок, – витончений ювелірний виріб. Нещільне якірне плетіння ланцюжка з прямокутних закруглених ланок, можливо, як жіночою прикрасою, так і чоловічою. СРІБНІ ЛАНЦЮЖКИ ЯКІРНОГО ПЛЕТІННЯ в інтернет-магазині СРІБЛОДАР створені італійськими майстрами та відрізняються високою якістю, надійними застібками та при цьому прийнятною ціною. Срібло 925 проба – стерлінгове срібло – вкрите родієм. Родій надає ланцюжку з якірним плетінням додаткової привабливості та білого яскравого блиску. При цьому якірний ланцюг має додаткову міцність та захищений від подряпин і пошкоджень. Якірні срібні ланцюги, покриті родієм, є трендом ювелірної моди. У колекції SRIBLODAR представлені різні моделі срібних ланцюжків якірного плетіння, відрізняються за різною товщиною, вагою, довжиною, ціною та різновидами форми виконання ланок ланцюжка. ЛАНЦЮЖКИ З ЯКІРНИМ ПЛЕТІННЯМ ЗІ СРІБЛА – прекрасний подарунок, купуйте і даруйте! Ми забезпечимо своєчасну доставку по всій Україні в найкоротший термін.