СРІБНІ ЛАНЦЮЖКИ ПАНЦИРНОГО ПЛЕТІННЯ

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)
Срібні родовані ланцюжки
Срібні ланцюжки в колекції SRIBLODAR™ - 2022 року представлені від 335 Грн до 1965 Грн. Це найкраща ціна на імпортні італійські ланцюжки зі срібла в Україні. Прямі поставки. Усі срібні ланцюжки 925 проби з промисловим покриттям родієм. Надійні застібки.
Срібні ланцюжки, представлені в інтернет-магазині SRIBLODAR™ ІТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА. Ланцюжки із родованого срібла відрізняються довжиною, товщиною та різновидами плетіння. Срібні ланцюжки: якірні, снейк, панцирні, сінгапур, мотузочка, потрійний якір, нонна, перлина, кобра.
БЕЗКОШТОВНЕ ДОСТАВЛЕННЯ. Срібні ланцюжки при покупці в інтернет-магазині SRIBLODAR™ доставляються протягом одного-двох днів по всій Україні. Оплату можна зробити після доставки, огляду та примірки.
Sterling silver - сплав із вмістом срібла (999,9) у сплаві 92,5 % та 7,5 % лігатури (інших металів для поліпшення якості сплаву при виробництві ювелірних виробів). "Стерлінг сільвер" інакше - традиційна 925 проба. Родування – покриття ювелірних виробів родієм – підвищує довговічність, зносостійкість та естетику (блиск) ювелірних виробів. Родій найдорожчий дорогоцінний метал на планеті.
ПАНЦИРНИЙ СРІБНИЙ ЛАНЦЮЖОК – ланцюжок унікальний, модний, красивий та затребуваний у всі часи. Панцирне плетіння ланцюжка відображає суть самої назви - міцність та надійність. Краса та блиск панцирного плетіння викликає захоплення у жінок будь-якого віку. Срібні панцирні ланцюжки виконані у техніці, коли ланки з'єднуються щільно та послідовно. Ланки ланцюжка утворюють рівну лінію, покриті родієм та відполіровані до ідеального білого блиску. Срібні ланцюжки створені італійськими ювелірами у техніці панцирного плетіння підійдуть як для жіночої половини людства, так і для чоловіків. Срібні панцирні ланцюжки можуть виступати як самостійні ювелірні прикраси, так і в комплекті. Срібна підвіска або кулон з італійської колекції SRIBLODAR™ – чудовий додаток для вагомого, красивого подарунка. Великий кулон відповідно є ідеальним для ланцюжка панцирного плетіння з великими ланками. Панцирний ланцюжок з дрібнішими ланками гармонійно виглядає з невеликим елегантним хрестиком або підвіскою у стилі мінімалізм італійської колекції СРІБЛОДАР. Технологія панцирного плетіння срібних ланцюжків має кілька різновидів, але вони об'єднані однією ідеєю та технікою виробництва. Є подвійний панцир, потрійний, є паралельне плетіння – одне з найпоширеніших. Плетіння «Нона» - надзвичайно гарне панцирне плетіння ланцюжків, нагадує ажурне об'ємне мереживо. Купити італійський ланцюжок панцирного плетіння в інтернет магазині з доставкою по всій Україні можна за доступною ціною та зі знижками. Комплектуйте з кулонами зі срібла 925 проби з народженням та браслетами з плетінням панцир. Комплект для чудового подарунка.