КОМПЛЕКТИ СРІБНИХ ПРИКРАС

КОМПЛЕКТИ СРІБНИХ ПРИКРАС

Комплект прикрас зі срібла – прекрасна можливість доповнити стильний та продуманий образ не одним, а одночасно кількома модними аксесуарами.


Багато дівчат або жінок зараз бажають придбати срібні прикраси, адже вони виглядають солідно і доступніші за ціною при широкому розмаїтті вибору.  Завдяки родованому покриттю срібло набуває благородний відтінок з ефектом платини.  А враховуючи, що родій на сьогодні найдорожчий драг метал на планеті, то комплект ювелірних виробів зі срібла з родіюванням стає все популярнішим та популярнішим.Правила комплектації срібних ювелірних виробів

Якщо ви любите носити кілька прикрас одночасно або шукаєте спосіб зробити так, щоб ваш образ виглядав гармонійно, найкраще в комплекті будуть виглядати сережки, каблучки, ланцюжки, підвіски, підібрані за певними правилами і в одному смисловому стилі.


Підбираємо комплект срібних прикрас.

Поєднання різних прикрас – це не завжди просто, але результат може принести справжню радість.  Основне завдання, щоб вироби срібного комплекту були «співзвучні» один з одним.  Якщо ви комбінуєте браслет, підвіс, кільце чи сережки – зверніть увагу на єдиний дизайн, схожість в пропорціях, колір вставок, конфігурацію вставок таке інше.

Подумайте про переваги поєднання прикрас.  Прикраси діють як форма вираження індивідуальності. 


Універсальна порада – звертайте увагу на більш базові прикраси, які непідвладні часу, а це саме класика з колекції SRIBLODARTM.


Якщо ви хочете поміняти чи обновити один з елементів комплекту, варто підібрати та придбати набір зі срібла таким чином, щоб була можливість імпровізувати, доповнювати, змінювати комплектацію. 


Краще інвестувати в те, що буде виглядати чудово незалежно від часу, схоже по дизайну, зроблене по одній або схожій технології.


Є кілька причин, чому срібний родований набір затребуваний та не втрачає своєї актуальності:

  •    Висока якість виробів.  Згодом прикраси не втрачають первісний блиск.  Більш якісне виконання означає, що ювелірні вироби прослужать довше.
  •    Ідеально підходить для тих, у кого чутлива шкіра. Прикраси виготовлені з гіпоалергенного матеріалу.
  •    Універсальний стиль.  Комплект срібних родованих ювелірних виробів буде актуальним протягом тривалого часу.

 

У каталозі інтернет-магазину ви можете легко підібрати стильні ювелірні вироби для комплектації.  Зручна навігація по сайту, посилання – підказують які вироби можуть підійти один одному для комплекту, економлять час та спрощують задачу підбору.


КАТАЛОГ  КОМПЛЕКТІВ  СРІБНИХ  ПРИКРАС
СЕРЕЖКИ "СІРМІОНЕ" арт.20161 + КАБЛУЧКА "ГАРДА" арт.10161 + ПІДВІС "ДЖУСІНА" арт.30152-b = ІДЕАЛЬНИЙ КОМПЛЕКТ СРІБНИХ РОДОВАНИХ ПРИКРАС З КУБ. ЦИРКОНІЄМ

Ланцюжок в набір підбераємо за власним бажанням, ми рекомендуемо ланцюжок "Сведала" арт.10964


Шукайте комплект прикрас зі срібла в подарунок?  У нашому інтернет-магазині представлений каталог оригінальних моделей на всі випадки життя.  Зверніть увагу на інформацію по колекції до дня закоханих, 8 березня, весільні прикраси, повсякденні, багато іншого.  Інформація відображається в карті товару.


Добре підібраний комплект срібних прикрас – універсально «впишеться» як в діловій дресс-код, так і в вечірній або повсякденний.  Залежно від наряду ви можете вибрати лаконічні комплектації або побалувати себе чимось креативним.  Просто виберіть те, що буде виділятися, і нехай прикраси доповнюють одна одну.

Вибираючи та комплектуючи відповідні прикраси, подумайте про камені, які мають велике значення та привертають погляди.

Родовані ювелірні вироби з цирконієм – це більше ніж просто коштовності.  Багато жінок відкривають для себе фіаніт як кристал, який універсально доповнить безліч нарядів та виступить в якості благородного (алмазного), блискучого акценту.

Каталог для комплектів срібних прикрас підкорить ваше серце. Не можете визначитися з дизайном? Наші фахівці підберуть оптимальне рішення з урахуванням персонального бюджету, допоможуть з вибором та підкажуть комплектність. Телефонуйте.

Інтернет-магазин родованого срібла


SRIBLODARTM✨ Україна, Київ - 2020

Вибирайте, комплектуйте, купуйте!  Даруйте подарунки – наповнюйте життя простими радощами.

 19.09.2020
 (187 переглядів)