КОМПЛЕКТИ СРІБНИХ ПРИКРАС

КОМПЛЕКТИ СРІБНИХ ПРИКРАС

Комплект прикрас зі срібла – прекрасна можливість доповнити стильний та продуманий образ не одним, а одночасно кількома модними аксесуарами.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КОМПЛЕКТАЦІЇ СРІБНИХ ПРИКРАС:

СЕРЕЖКИ

СРІБНІ ПУСЕТИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ КОНГО

КЛАСИЧНІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ ПІДВІСКИ (ВИСЮЛЬКИ)


КАБЛУЧКИ

ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ШИРОКА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНА

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА


РОЗМІРИ РОДОВАНИХ КАБЛУЧОК ЗІ СТЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА НА САЙТІ:

15✦  15.5✦  16✦  16.5

17✦  17.5✦  18✦  18.5

19✦  19.5✦  20✦  20.5

21✦  21.5

ПІДВІСКИ

СРІБНИЙ ХРЕСТИК

КУЛОН ЗНАКИ ЗОДІАКУ

КУЛОН (ПІДВІС) СЕРЦЕ

КЛАСИЧНИЙ СРІБНИЙ КУЛОН

ПІДВІС КЛЮЧИК

КУЛОН МЕТЕЛИК

СРІБНА ПІДКОВА 


ЛАНЦЮЖКИ

Багато дівчат або жінок зараз бажають придбати срібні прикраси, адже вони виглядають солідно і доступніші за ціною при широкому розмаїтті вибору.  Завдяки родованому покриттю срібло набуває благородний відтінок з ефектом платини.  А враховуючи, що родій на сьогодні найдорожчий драг метал на планеті, то комплект ювелірних виробів зі срібла з родіюванням стає все популярнішим та популярнішим.Правила комплектації срібних ювелірних виробів

Якщо ви любите носити кілька прикрас одночасно або шукаєте спосіб зробити так, щоб ваш образ виглядав гармонійно, найкраще в комплекті будуть виглядати сережки, каблучки, ланцюжки, підвіски, підібрані за певними правилами і в одному смисловому стилі.


Підбираємо комплект срібних прикрас.

Поєднання різних прикрас – це не завжди просто, але результат може принести справжню радість.  Основне завдання, щоб вироби срібного комплекту були «співзвучні» один з одним.  Якщо ви комбінуєте браслет, підвіс, кільце чи сережки – зверніть увагу на єдиний дизайн, схожість в пропорціях, колір вставок, конфігурацію вставок таке інше.

Подумайте про переваги поєднання прикрас.  Прикраси діють як форма вираження індивідуальності. 


Універсальна порада – звертайте увагу на більш базові прикраси, які непідвладні часу, а це саме класика з колекції SRIBLODARTM.


Якщо ви хочете поміняти чи обновити один з елементів комплекту, варто підібрати та придбати набір зі срібла таким чином, щоб була можливість імпровізувати, доповнювати, змінювати комплектацію. 


Краще інвестувати в те, що буде виглядати чудово незалежно від часу, схоже по дизайну, зроблене по одній або схожій технології.


Є кілька причин, чому срібний родований набір затребуваний та не втрачає своєї актуальності:

  •    Висока якість виробів.  Згодом прикраси не втрачають первісний блиск.  Більш якісне виконання означає, що ювелірні вироби прослужать довше.
  •    Ідеально підходить для тих, у кого чутлива шкіра. Прикраси виготовлені з гіпоалергенного матеріалу.
  •    Універсальний стиль.  Комплект срібних родованих ювелірних виробів буде актуальним протягом тривалого часу.

 

У каталозі інтернет-магазину ви можете легко підібрати стильні ювелірні вироби для комплектації.  Зручна навігація по сайту, посилання – підказують які вироби можуть підійти один одному для комплекту, економлять час та спрощують задачу підбору.


КАТАЛОГ  КОМПЛЕКТІВ  СРІБНИХ  ПРИКРАС
СЕРЕЖКИ "СІРМІОНЕ" арт.20161 + КАБЛУЧКА "ГАРДА" арт.10161 + ПІДВІС "ДЖУСІНА" арт.30152-b = ІДЕАЛЬНИЙ КОМПЛЕКТ СРІБНИХ РОДОВАНИХ ПРИКРАС З КУБ. ЦИРКОНІЄМ

Ланцюжок в набір підбераємо за власним бажанням, ми рекомендуемо ланцюжок "Сведала" арт.10964


Шукайте комплект прикрас зі срібла в подарунок?  У нашому інтернет-магазині представлений каталог оригінальних моделей на всі випадки життя.  Зверніть увагу на інформацію по колекції до дня закоханих, 8 березня, весільні прикраси, повсякденні, багато іншого.  Інформація відображається в карті товару.


Добре підібраний комплект срібних прикрас – універсально «впишеться» як в діловій дресс-код, так і в вечірній або повсякденний.  Залежно від наряду ви можете вибрати лаконічні комплектації або побалувати себе чимось креативним.  Просто виберіть те, що буде виділятися, і нехай прикраси доповнюють одна одну.

Вибираючи та комплектуючи відповідні прикраси, подумайте про камені, які мають велике значення та привертають погляди.

Родовані ювелірні вироби з цирконієм – це більше ніж просто коштовності.  Багато жінок відкривають для себе фіаніт як кристал, який універсально доповнить безліч нарядів та виступить в якості благородного (алмазного), блискучого акценту.

Каталог для комплектів срібних прикрас підкорить ваше серце. Не можете визначитися з дизайном? Наші фахівці підберуть оптимальне рішення з урахуванням персонального бюджету, допоможуть з вибором та підкажуть комплектність. Телефонуйте.

Інтернет-магазин родованого срібла


SRIBLODARTM Україна, Київ - 2020

Вибирайте, комплектуйте, купуйте!  Даруйте подарунки – наповнюйте життя простими радощами.

 19.09.2020
 (284 переглядів)