ПРИКРАСИ ЗІ СРІБЛА - ЦІНА 2022

ПРИКРАСИ ЗІ СРІБЛА - ЦІНА 2022

Ціна срібних прикрас у 2022-му році: сережки, каблучки, підвіски, ланцюжки.

Потрібно визнати, що минулий рік показав високу волатильність на ринку срібла. Проте в умовах зростання попиту на фізичне срібло, і особливо високого інтересу з боку інвесторів, срібло лише готує ґрунт для подальшого зростання в ціні!

2022 рік Водяного Тигра – це рік срібла

Ціна срібних прикрас залежить від ціни металу та вартості роботи ювелірів. Фактично, інвестиційне срібло дуже часто не береться до уваги на користь його дорожчого побратима. Але що вигідно для інвестицій? У 2020 році, коли ціна на срібло зросла більш ніж на 70%, практично ніхто не сумнівався у відповіді.

Багато аналітиків вважають, що зростання ціни на срібло, ймовірно, продовжуватиметься навіть після того, як економіка повністю відновиться від пандемії.

І не дивно, оскільки срібло відіграє найважливішу роль у захисті капіталу (надійні активи). Висока інфляція у всьому світі та історично низькі процентні ставки, безумовно, підтримують потенційне зростання цін на срібло.

Деякі аналітики передбачають, що зростаючий інтерес до інвестицій у срібло, у тому числі і в ювелірне срібло, продовжуватиме збільшуватись найближчі роки. Це дуже важливо з погляду інвестора, який через призупинення світового виробництва під час пандемії вибрав срібло як інвестицій.

Виходить замкнене коло, що підвищує ціну на срібло та ювелірні вироби з нього.

Перспектива ціни на срібло у 2022 році

Щоб краще зрозуміти, що нас може очікувати у 2022 році, якою буде ціна на срібло, варто коротко розглянути динаміку цін на срібло у 2020 та 2021 роках.


Рік початку пандемії, тобто. 2020 року, був просто феноменальним для ціни на срібло. У період із середини березня по середину серпня інвестори могли розраховувати на зростання майже на 143% менш ніж за 5 місяців!

Наступний рік, тобто 2021, був не таким сприятливим, хоч і були просто неймовірні підйоми. Срібло стартувало з позначки близько 27,3 доларів за унцію, а потім досягло свого восьмирічного максимуму, що дорівнює майже 30 доларів за унцію. З того часу ціна коливалася між 21 та 28 доларами за унцію срібла.

Унція = 31,1031034768 гр.

Більшість прогнозів від аналітиків на 2022 рік сходяться у вартості 35-45 доларів за унцію. Що означає зростання ціни на срібло та ювелірні вироби зі срібла, мінімум на третину! Робіть висновки.


В онлайн каталозі SRIBLODAR™ представлені моделі срібних прикрас за розумною, вигідною ціною. Вибирайте, купуйте та будьте здорові.


ЛАНЦЮЖКИ ІТАЛІЙСЬКІ З РОДОВАНОГО СРІБЛА

СРІБНІ ЛАНЦЮЖКИ ПАНЦИРНОГО ПЛЕТІННЯ 

СРІБНІ ЛАНЦЮЖКИ ПЛЕТІННЯ СНЕЙК

SRIBLODARTM – інтернет-магазин прикрас зі срібла, колекція 2022. Виробництво, роздріб, гурт.

Україна, Київ - 2022

 15.01.2022
 (184 переглядів)