СРІБНІ ПРИКРАСИ - ЦІНА 2021

СРІБНІ ПРИКРАСИ - ЦІНА 2021

Бажаєте купити срібло від виробника в Харкові, Києві, Одесі, Білій Церкві, Кривому Розі чи будь-якому іншому місті України, та ще й з доставкою ???

Час своєчасних інвестицій в колекцію ювелірних виробів зі срібла.

Каталог срібних ювелірних виробів 2021

                                                   на нашому сайті включає велику різноманітність моделей сережок, кулонів, ланцюжків, браслетів, каблучок. Вибирайте, замовляйте, інвестуйте.

Бездоганна якість новітньої технології виробництва та дизайну від італійських технологів в Україні краща пропозиція 2021.

 

Якщо ви хочете купити срібні прикраси недорого в Україні, варто ознайомитися і розуміти формування ціни, її динаміку, прогноз цін у 2021 році. Ціни на ювелірні вироби знаходяться в прямій пропорційній залежності від ціни на сировину.

Знати перспективи інвестицій в срібні ювелірні вироби значить

                                    вибрати найоптимальніший варіант та час для вкладень в прикраси зі срібла.

На ринку дорогоцінних металів 2020 був бурхливий рік для інвесторів: негативна прибутковість облігацій, глобальна торговельна війна, обвал цін на нафту та, звичайно ж, всесвітня пандемія.

У штормі економічних рішень, багато експертів налаштовані оптимістично щодо ринку срібла, ціна з великою часткою ймовірності прогнозована.

Деякі аналітики вважають, що срібло та срібні прикраси можуть бути кращою покупкою в середньо – і довгостроковій перспективі.

Зверніть увагу на каталог стерлінгового срібла на нашому сайті. Понад 200 актуальних моделей за лояльними цінами. Вироби 925 проби. Колекція срібних прикрас гідна пильної уваги.

Прогноз цін у 2021 році.

Хоча ціна на срібло впала з моменту виникнення нового коронавируса, його вартість трималася значно добре в порівнянні з фондовим ринком США. Під час найгіршої з розпродажів акцій в середині березня, ф'ючерс на срібло впав до $ 0,39 за грам (приблизно $ 12,34 за унцію) – не дуже критично!

(1 тройська унція = 31,103 грама)

Практично кожна ціна активу впала в березні через поняття "продай, що зможеш", якого дотримувалися багато інвесторів в цей метушливий період невизначеності, викликаної коронавірусом та війною цін за нафту.

Срібло чутливо до придушення цін?

Ціна на срібні прикраси в каталозі виробника,

в кінцевому рахунку, залежить від глобальних ринкових сил. Срібло – метал, який має безліч промислових застосувань,

Зростання економік після пандемії призведе до зростання попиту на срібло.

У нашому інтернет-магазині представлений каталог прикрас зі срібла. Зверніть увагу на широкий вибір стильних прикрас в різному дизайні.

Ціна виробника. Гуртові ціни 2021 демократичні. Виробник гарантує високу якість виробів з родованого срібла 925 проби.

Купуйте - інвестуйте - заробляйте!

Ключові фактори, які можуть вплинути на ціну срібла в найближчому майбутньому:

Сильний долар зазвичай сигналізує про слабку ціну на срібло, і, хоча є винятки, високі процентні ставки, як правило, означають більш високі ціни на срібло. Іншими словами, якщо долар ослабне, на ювелірному ринку можуть бути дві конкуруючі сили, що штовхають ціну на срібло одночасно вгору і вниз.

У 2020 глобальні поставки срібла надлишкові, але залишаються привабливими для інвесторів в противагу благородних металів лідерів за вартістю.

Каталог родованого срібла, (стильні прикраси виготовлених за італійською технологією) може відігравати важливу роль в якості інвестиції для бізнесу роздрібної торгівлі ювелірними виробами.

Чому?

Буде явне зростання попиту на срібло у зв'язку зі збільшенням промислового попиту. За оцінками економістів, $ 18,50- $ 32 за унцію – це справедливий, вирівняний по ринку діапазон для срібла на 2021 рік.

І, згідно з прогнозами технічних аналітиків, срібло має тенденцію до зростання через те, що зниження цін протягом квітня 2020 року було поштовхом до швидких закупівель з боку інвесторів, що бажають «наповнити свої кишені» в майбутньому.

Висновок: Ювелірні вироби зі срібла виростуть в ціні у 2021 році приблизно на 20% - 25%. Срібло дешевше не стане! Незначні біржові коливання будуть, але ціна зафіксується на позначці 30 -35 $ за унцію до кінця 2021 року. (1 долар за грам - 999,9).

Срібло зараз це відмінна інвестиція, яка є відносно безпечним варіантом в умовах високої волатильності ринку.

Пропонуємо ознайомитися з каталогом прикрас зі срібла SRIBLODARTM.

Гнучка структура виробництва дозволяє виготовити будь-яку партію ювелірних виробів та доставити по Україні в найкоротші терміни.

Цікавтеся, вивчайте, купуйте.

Чекайте анонсу нових моделей 2021 року.

СЕРЕЖКИ

СРІБНІ ПУСЕТИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ КОНГО

КЛАСИЧНІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ ПІДВІСКИ (ВИСЮЛЬКИ)


КАБЛУЧКИ

ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ШИРОКА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНА

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА


РОЗМІРИ РОДОВАНИХ КАБЛУЧОК ЗІ СТЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ :

15✦  15.5✦  16✦  16.5

17✦  17.5✦  18✦  18.5

19✦  19.5✦  20✦  20.5

21✦  21.5

ПІДВІСКИ

СРІБНИЙ ХРЕСТИК

КУЛОН ЗНАКИ ЗОДІАКУ

КУЛОН (ПІДВІС) СЕРЦЕ

КЛАСИЧНИЙ СРІБНИЙ КУЛОН

ПІДВІС КЛЮЧИК

КУЛОН МЕТЕЛИК

СРІБНА ПІДКОВА 


ЛАНЦЮЖКИ

SRIBLODARTM – інтернет-магазин прикрас зі срібла, виробництво, роздріб, гурт.

Україна, Київ - 2020/21.

 03.11.2020
 (449 переглядів)