Родовані СРІБНІ ПРИКРАСИ

Родовані СРІБНІ ПРИКРАСИ

Родовані ювелірні вироби зі срібла притягують погляди, де б ви не знаходилися. Вони дадуть вам можливість закінчити свій образ, але при цьому не завдадуть істотний пролом у фінансах.

Срібло з родієвим покриттям практично відразу, після появи перших моделей, стало користуватися популярністю, бо нанесений тонким шаром родій не заважає насолоджуватися природною красою основного матеріалу, але при цьому має ряд безсумнівних переваг.


Історія родію.

Це порівняно молодий благородний метал, але при цьому вважається одним з найдорожчих благородних металів на планеті. У 1803 р. його відкрив англійський вчений Вільям Волластон. Відкрив так само паладій і отримав платину в чистому вигляді.
Через підвищену крихкість використовувати родій в готових виробах неможливо.
До основних ювелірних властивостей можна віднести його твердість, стійкість до затирання, механічних пошкоджень, дії агресивних речовин, таких як кислоти та луги.

Родіювання покриття поверхні срібних виробів найтоншим шаром родію.


Наші клієнти гідні найкращого.

Центром світової ювелірної індустрії вважається Італія.

 Італійські ювеліри довели процес родіювання до досконалості.

Родовані срібні ланцюжки ми імпортуємо, безпосередньо з Італії.

Тільки на новітньому і сучасному промисловому обладнанні можливо виготовити родовані срібні ланцюги високої якості, при цьому запропонувати споживачеві прийнятну ціну. А такі види ланцюгів як «снейк», без високотехнологічного виробництва, неможливо виготовити з гідною якістю покриття родієм, рівномірно і з гарантією довговічності.

Родоване срібло виробництва Італії в усьому світі визнано зразковим.


Срібні родовані ланцюжки «Цима» та «Ротек», представлені на сторінці нашого інтернет-магазину, тоненькі та витончені, але при цьому міцні й надійні, послужать чудовою прикрасою на довгі роки.


Більша частина асортименту торгової марки SRIBLODAR - українського виробництва. Ювелірні срібні вироби кільця, сережки, кулони виготовлені на італійському обладнанні із застосуванням зразкової сучасної технології родіювання від італійських майстрів.

Родоване срібло вироблене в Україні якісне і надійне.


Родовані срібні сережки.

СРІБНІ ПУСЕТИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ КОНГО

КЛАСИЧНІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ ПІДВІСКИ (ВИСЮЛЬКИ)

Величезний вибір, від скромних, але витончених сережок «Піна» або «Розета», до шикарних і масивних «Нілда»  

«Тіволі»

Родовані срібні кулони та підвіски.

ПІДВІС СРІБНИЙ СЕРЦЕ

КУЛОН СРІБНИЙ ХРЕСТИК 

КУЛОНИ ЗНАКИ ЗОДІАКУЗмінивши лише підвіс на ланцюжку, ви зможете змінити свій образ з повсякденного на святковий. Стильні «Зіта» або «Імельда» не залишаться непоміченими колегами або друзями.

Родовані срібні каблучки.

ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ШИРОКА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНА

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА


РОЗМІРИ РОДОВАНИХ КАБЛУЧОК ЗІ СТЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА НА САЙТІ:

15✦  15.5✦  16✦  16.5

17✦  17.5✦  18✦  18.5

19✦  19.5✦  20✦  20.5

21✦  21.5

Покриття кілець родиєм дозволить вам носити улюблені каблучки не знімаючи. Можна навіть розглянути варіант придбання такого кільця  як або каблучки для заручин. Стильні «Грація», «Беттіна», у нас є, що вам запропонувати.

Родований срібний ювелірний виріб максимально захищений від несприятливого впливу зовнішніх факторів, не окислюється і не потребує регулярного чищення.

 

Навіщо платити більше?


Переваги родіювання!

 

1. Родовані ювелірні прикраси зі срібла 925 проби виглядають настільки дорого і красиво, що їх дуже часто плутають з білим золотом.

2. Навіть люди які страждають від алергій, можуть носити таку ювелірну продукцію, завдяки її гіпоалергенності. Захисне покриття родієм вбереже від окислення.

3. Родовані ювелірні вироби зі срібла це вироби з ідеально рівною поверхнею та дзеркально гладкі.

4. Срібні прикраси з камінням виготовлені за технологією вакуумного лиття на високоточному італійському обладнанні — бездоганні. Каміння в родованій срібній оправі набуває додаткового блиску і витонченості. Навіть найпростіший камінь буде виглядати гідно і дорого. Найчастіше використовують прозорий кубічний цирконій, у вигляді великих каменів, як в кільці «Байс» або дрібних, розсипаних по поверхні, як в сережках «Рамона».


Родовані срібні прикраси купити в інтернет-магазині SRIBLODARтм.


На сторінці нашого сайту є великий вибір аксесуарів, основа — це родовані срібні прикраси, ціна яких дозволить не відмовляти в задоволенні побалувати себе черговим подарунком або порадувати своїх рідних, близьких або друзів.
Родоване срібло для подарунків має бути тільки найкращим!

Україна. Київ. Інтернет-магазин срібних прикрас SRIBLODARтм.

 

 15.12.2019
 (3717 переглядів)