ЦІНА СРІБЛА 2021

ЦІНА СРІБЛА 2021


Срібло ціна, прогноз вартості у 2021 році від інтернет магазина родованих срібних виробів.


Срібло та ювелірні вироби

                   – це єдине ціле і попит на такий товар змінюється та залежить від багатьох факторів. На тлі триваючої пандемії COVID-19 та зростаючої економічної невизначеності, дорогоцінні метали перетворюються в стабільний актив для багатьох інвесторів, які прагнуть диверсифікувати свої фінансові портфелі.


Але якою буде ціна на срібло 925 в ювелірних виробах,


Яка буде ціна срібла 999,9?


Що вплине на ціну?


тренд 2021 року - стильно, модно, недорого


За останні кілька місяців зростання ціни на срібло відставав від зростання цін на жовтий метал, білий метал коливався всього на 3-5%.

Проте, з урахуванням того, що ринок залишається прогнозовано не стабільним, багато хто вважає, що срібло має хороші позиції для того, щоб зрештою піднятися до максимумів у 2020-21 році та зафіксуватись на тривалий час.

Відображаючи різні політичні та економічні події за десятиліття торгівлі, срібло пережило багато злетів і падінь. Дорогоцінний метал досяг свого піку у квітні 2011 року - 49,21 долара США (39,01 фунта стерлінгів, 45,57 євро) за тройську унцію на тлі триваючої кризи в єврозоні та інфляції.

 

1 тройська унція = 31,1034768 грам.

 На світовому ринку срібло торгується та вимірюється у тройських  унціях. Це спеціальна одиниця вимірювання дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та пороху.

Але все змінилося, і ось вже у 2020 році ціна на срібло насилу долає бар'єр у 0,64 USD

( 18 Грн. ) за грам або 20 доларів США за унцію.


СРІБЛО в 2021 році: прогноз.


Метал показав зростання з 2019 року, його ціна виросла більш ніж на 15%, і багато аналітиків пророкують, що у нього буде відмінний прогноз у 2021. Згідно з графіком динаміки цін на срібло, у вересні 2019 року його вартість досягла максимуму у $ 18,50 за унцію і завершила рік на позначці $ 18 за унцію.

Однак у 2020 році фінансові ринки були перевернуті з ніг на голову. На початку року ціна на срібло без особливих коливань. Метал вперше за майже чотири місяці пройшов позначку у 18,83 долара. Але як тільки напруженість на світових фінансових ринках ослабла, товар опустився до свого попереднього мінімуму у 17,81 долара.

Незабаром після цього пандемія вразила весь світ, вплинувши на показники не тільки срібла, а й усіх світових товарів. Ціни на срібло швидко впали на 38 % та досягли мінімуму у березні.
Хоча останні новини про ціни на срібло виглядають досить оптимістично, чи означає це, що в майбутньому ми побачимо деяке значне підвищення вартості срібла? Так! Срібло буде рости в ціні у 2021 році.

Срібло в Україні

                             – благородний метал, на який постійно є попит.

Декілька факторів, які слід враховувати при прийнятті рішення про інвестування в срібло в 2021 році:

Поширення коронавируса значно збільшило ймовірність на спад ціни (розрив комунікацій, очікування і т.д.). Проте, повторне відкриття економік після COVID-19 призведе до зростання промислового попиту на срібло та прикраси з нього. В Україні попит не буде таким значним, а скоріше навпаки. Економіка падає!

 

У світі прогнозується, що інвестиції в фізичний метал та срібні вироби (у 2021 році) не значно, але зростуть, з прогнозованими 16%. В Україні – не визначеність! (тут Зеленський та його зе-каманда)

 

Надлишок пропозиції на світовому ринку, за період пандемії, знизився на 53% з 31,3 млн. унцій в 2019 році до 14,7 млн. унцій в 2020 році. Це, в свою чергу, може забезпечити таке необхідне зростання цін на срібло у 2021 році та майбутньому.

 

Слід врахувати і цей фактор дуже важливий! Для підтримки населення в доларової та євро зонах, під час пандемії, урядами виділяться значні суми. Очевидно, що це емісія грошей! Отже, вартість грошей як таких – зменшується і як наслідок зростає попит на драг метал у інвесторів. Ціна срібла має зрости у 2021 році. Ціна у 2022 році на срібло та ювелірні вироби зі срібла багато в чому залежатиме від ринкових факторів 2021 року. В Україні великий вплив на ціни відіграватиме інфляційна складова економіки та фактор ризику розширення бойових дій на Донбасі.

 

Каталог срібних прикрас SRIBLODARTM включає широкий вибір виробів зі срібла 925 проби:

- срібні каблучки

- срібні сережки

- срібні підвіски

- срібні ланцюжки 

       СРІБНІ ЛАНЦЮЖКИ ПАНЦИРНОГО ПЛЕТІННЯ 

         СРІБНІ ЛАНЦЮЖКИ ПЛЕТІННЯ СНЕЙК

- браслети з родованого срібла

вироблені на сучасному італійському промисловому обладнанні з багатоступеневою системою полірування ювелірних виробів. Бездоганна якість родіювання. Кубічний цирконій промислової високоточної огранки. Наші ювеліри виконують роботу будь-якої складності та готові виконати індивідуальне замовлення великих партій ювелірних виробів з родованого срібла з камінням (виготовлення колекцій та промислових партій по ескізам замовника, гурт, мілкий гурт).

СЕРЕЖКИ - СРІБЛО


КЛАСИЧНІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ ПІДВІСКИ 

СРІБНІ ПУСЕТИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ КОНГО


КАБЛУЧКИ - СРІБЛО 925

ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА 

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА

СРІБНА ШИРОКА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНАРОЗМІРИ КАБЛУЧОК ЗІ СТЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА :

15✦  15.5✦  16✦  16.5

17✦  17.5✦  18✦  18.5

19✦  19.5✦  20✦  20.5

21✦  21.5

ПІДВІСКИ - СРІБЛО 925

ПІДВІС СРІБНИЙ КЛЮЧИК

КУЛОН МЕТЕЛИК

СРІБНА ПІДКОВА

СРІБНИЙ ХРЕСТИК

ПІДВІСИ ЗНАКИ ЗОДІАКУ

КУЛОН (ПІДВІС) СЕРЦЕ

КЛАСИЧНИЙ СРІБНИЙ КУЛОНКупуйте та інвестуйте в срібні ювелірні вироби нашого виробництва.

Інтернет-магазин родованих ювелірних виробів зі стерлінгового срібла

SRIBLODARTM

Україна. Київ – 2020-21

 

 10.10.2020
 (16500 переглядів)