ЦІНА СРІБЛА 2021

ЦІНА СРІБЛА 2021


Срібло ціна, прогноз вартості у 2021 році від інтернет магазина родованих срібних виробів.


Срібло та ювелірні вироби

                   – це єдине ціле і попит на такий товар змінюється та залежить від багатьох факторів. На тлі триваючої пандемії COVID-19 та зростаючої економічної невизначеності, дорогоцінні метали перетворюються в стабільний актив для багатьох інвесторів, які прагнуть диверсифікувати свої фінансові портфелі.


Але якою буде ціна на срібло 925 в ювелірних виробах,


Яка буде ціна срібла 999,9?


Що вплине на ціну?


тренд 2021 року - стильно, модно, недорого


За останні кілька місяців зростання ціни на срібло відставав від зростання цін на жовтий метал, білий метал коливався всього на 3-5%.

Проте, з урахуванням того, що ринок залишається прогнозовано не стабільним, багато хто вважає, що срібло має хороші позиції для того, щоб зрештою піднятися до максимумів у 2020-21 році та зафіксуватись на тривалий час.

Відображаючи різні політичні та економічні події за десятиліття торгівлі, срібло пережило багато злетів і падінь. Дорогоцінний метал досяг свого піку у квітні 2011 року - 49,21 долара США (39,01 фунта стерлінгів, 45,57 євро) за тройську унцію на тлі триваючої кризи в єврозоні та інфляції.

 

1 тройська унція = 31,1034768 грам.

 На світовому ринку срібло торгується та вимірюється у тройських  унціях. Це спеціальна одиниця вимірювання дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та пороху.

Але все змінилося, і ось вже у 2020 році ціна на срібло насилу долає бар'єр у 0,64 USD

( 18 Грн. ) за грам або 20 доларів США за унцію.


СРІБЛО в 2021 році: прогноз.


Метал показав зростання з 2019 року, його ціна виросла більш ніж на 15%, і багато аналітиків пророкують, що у нього буде відмінний прогноз у 2021. Згідно з графіком динаміки цін на срібло, у вересні 2019 року його вартість досягла максимуму у $ 18,50 за унцію і завершила рік на позначці $ 18 за унцію.

Однак у 2020 році фінансові ринки були перевернуті з ніг на голову. На початку року ціна на срібло без особливих коливань. Метал вперше за майже чотири місяці пройшов позначку у 18,83 долара. Але як тільки напруженість на світових фінансових ринках ослабла, товар опустився до свого попереднього мінімуму у 17,81 долара.

Незабаром після цього пандемія вразила весь світ, вплинувши на показники не тільки срібла, а й усіх світових товарів. Ціни на срібло швидко впали на 38 % та досягли мінімуму у березні.
Хоча останні новини про ціни на срібло виглядають досить оптимістично, чи означає це, що в майбутньому ми побачимо деяке значне підвищення вартості срібла? Так! Срібло буде рости в ціні у 2021 році.

Срібло в Україні

                             – благородний метал, на який постійно є попит.

Декілька факторів, які слід враховувати при прийнятті рішення про інвестування в срібло в 2021 році:

Поширення коронавируса значно збільшило ймовірність на спад ціни (розрив комунікацій, очікування і т.д.). Проте, повторне відкриття економік після COVID-19 призведе до зростання промислового попиту на срібло та прикраси з нього. В Україні попит не буде таким значним, а скоріше навпаки. Економіка падає!

 

У світі прогнозується, що інвестиції в фізичний метал та срібні вироби (у 2021 році) не значно, але зростуть, з прогнозованими 16%. В Україні – не визначеність! (тут Зеленський та його зе-каманда)

 

Надлишок пропозиції на світовому ринку, за період пандемії, знизився на 53% з 31,3 млн. унцій в 2019 році до 14,7 млн. унцій в 2020 році. Це, в свою чергу, може забезпечити таке необхідне зростання цін на срібло у 2021 році та майбутньому.

 

Слід врахувати і цей фактор дуже важливий! Для підтримки населення в доларової та євро зонах, під час пандемії, урядами виділяться значні суми. Очевидно, що це емісія грошей! Отже, вартість грошей як таких – зменшується і як наслідок зростає попит на драг метал у інвесторів. Ціна срібла має зрости у 2021 році.

 

Каталог срібних прикрас SRIBLODARTM включає широкий вибір виробів зі срібла 925 проби:

- срібні каблучки

- срібні сережки

- срібні підвіски

- срібні ланцюжки

- браслети з родованого срібла

вироблені на сучасному італійському промисловому обладнанні з багатоступеневою системою полірування ювелірних виробів. Бездоганна якість родіювання. Кубічний цирконій промислової високоточної огранки. Наші ювеліри виконують роботу будь-якої складності та готові виконати індивідуальне замовлення великих партій ювелірних виробів з родованого срібла з камінням (виготовлення колекцій та промислових партій по ескізам замовника, гурт, мілкий гурт).

СЕРЕЖКИ


КЛАСИЧНІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ ПІДВІСКИ 

СРІБНІ ПУСЕТИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ КОНГО


КАБЛУЧКИ

ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА 

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА

СРІБНА ШИРОКА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНАРОЗМІРИ КАБЛУЧОК ЗІ СТЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА :

15✦  15.5✦  16✦  16.5

17✦  17.5✦  18✦  18.5

19✦  19.5✦  20✦  20.5

21✦  21.5

ПІДВІСКИ

ПІДВІС КЛЮЧИК

КУЛОН МЕТЕЛИК

СРІБНА ПІДКОВА

СРІБНИЙ ХРЕСТИК

ПІДВІСИ ЗНАКИ ЗОДІАКУ

КУЛОН (ПІДВІС) СЕРЦЕ

КЛАСИЧНИЙ СРІБНИЙ КУЛОНКупуйте та інвестуйте в срібні ювелірні вироби нашого виробництва.

Інтернет-магазин родованих ювелірних виробів зі стерлінгового срібла

SRIBLODARTM

Україна. Київ – 2020-21

 

 10.10.2020
 (14740 переглядів)