СРІБЛО - ЦІНА 2022

СРІБЛО - ЦІНА 2022

Срібло у 2022 році – прогноз ціни на білий благородний метал.


Щоб краще зрозуміти динаміку, розпочинати аналіз слід з 2020 року, коли ціна на білий метал зросла на вражаючі 43%, переважно за рахунок попиту інвестиційного безпечного притулку (надійні активи).

Срібло у 2021 році взяло рекордну позначку за останні 8 років.

Срібло:



З початку 2021 року ціна срібла знизилася на 16% (тоді вона становила 26,37 долара США за унцію), після чого знову пішов різкий попит із боку інвесторів. Це призвело до того, що в лютому ціни на срібло досягли восьмирічного максимуму 28,55 доларів США. Цей період був недовгим, через кілька днів торги знову повернулися на позначку у 26 $/унція.

МІЖНАРОДНА ТРОЙСЬКА УНЦІЯ = 31, 10347 грам

Майже пробивши рівень 30 доларів США, срібло знову відступило після того, як у червні 2021 року досягло чотиримісячного максимуму у 27,92 долара США.

У вересні 21-го року ціна на білий метал відкотилася до 22,68 долара за унцію. Таким чином, до кінця вересня метал втратив приблизно 16%, а протягом усього жовтня вартість залишалася в межах 23 – 25 доларів за унцію.

Прогноз цін на срібло на 2022 рік

За всіма прогнозами, у 2021 році очікувалася фотоелектрична та електромобільна революція. На жаль, пандемія та колапс ланцюжків постачання фактично загальмували весь процес світового виробництва. Однак той факт, що срібло залишається в діапазоні $22-26 протягом останніх шести місяців є дуже обнадійливим. Як правило, такі показники говорять про чергове швидке можливе зростання.

Промисловість, чіпи та срібло

При побудові прогнозу ціни слід мати на увазі, що на відміну від золота, срібло набагато інтенсивніше використовується в промисловості, яка вже починає активно відновлювати масштаби виробництва. Хоча прогнози зростання срібла від більшості аналітиків на 2021 рік не виправдалися, це говорить як мінімум про великий потенціал і очікування ринку.

У 2022 році срібло однозначно варто розглядати як актив із великим потенціалом. Особливо з огляду на те, що за останні місяці ціни на золото зросли приблизно на 18%.

Наслідуючи ринкові тенденції, очікується, що найближчим часом ціна на срібло також зросте. Світовий дефіцит мікросхем однозначно призведе до серйозного підвищення цін на драг. метали навіть на срібло.

Срібло майже зі 100% гарантією піде за золотом, тому баланс ринку виглядає максимально сприятливим до кінця 2022 року. Сектор електроніки, поряд із розвитком сонячних електростанцій та електромобілів, вже зараз допоміг промисловому попиту на срібло відновитися до допандемічного рівня (556 млн унцій).

Ціна збільшиться відповідно до попиту. Ювелірні вироби зі срібла їхня ціна у 2022 році не значно, але зросте.

Каталог срібних прикрас SRIBLODARTM – срібло 925 проби, родоване срібло – ціна на січень 2022 р.:

срібні каблучки

срібні сережки

срібні підвіски

срібні ланцюжки

- браслети з родованого срібла

На цьому фоні прогноз ціни на срібло припускає можливість зростання вище 29 - 35 доларів за унцію ( в середньому 1,3$ за грам) до кінця 2022 року.

Чому ціна на срібло зростає?

Ціна срібла формується через такі фактори:


• реальна відсоткова ставка є негативною;

• підвищення інфляції;

• інвестиційний попит на срібло;

• срібло має вирішальне значення для ринку сонячної енергетики протягом найближчих 10-20 років.

Срібло неминуче зростатиме в ціні завдяки підвищенню інтересу більшості країн світу щодо зеленої енергетики та трансформації автомобільної промисловості (уникнення двигунів внутрішнього згоряння та розвиток електромобілів).

Срібло є сировиною для фотоелектричних елементів, будівельних блоків сонячних панелей та передових технологій екологічно чистої енергії. В результаті срібло матиме вирішальне значення для цих ринків протягом найближчих десяти років.

Інтернет-магазин ювелірних виробів зі стерлінгового срібла - 2022

SRIBLODARTM

Україна. Київ

 14.01.2022
 (4911 переглядів)