СРІБНІ РОДОВАНІ КУЛОНИ

СРІБНІ РОДОВАНІ КУЛОНИ

Срібні кулони – колекція ювелірних виробів з родованого срібла - 2021.

Багато хто вважає, що родій є «кращим другом» для ювелірних виробів зі срібла. Це, безумовно - так. Адже він захищає прикраси від пошкоджень різного характеру, як від хімічного впливу, так і від механічного. Ще його вважають «блискучим». Причиною цього стало тривале збереження блиску, незмінність первісного вигляду,  все це завдяки унікальним властивостям дорогоцінного металу родій.

ПІДВІСКИ

Вченими сучасності доведено, що срібні прикраси позитивно впливають на людський організм. При носінні срібла, в цілому навіть, підвищується імунітет.

Що вже тут і говорити про древні срібні підвіси, які в стародавні часи вважалися оберегами та талісманами і були свого роду захистом.

У наш час різновиди срібних підвісок просто величезні. Вітрини ювелірних магазинів буквально ломляться від них, але наймоднішими, найвитонченішими та найкрасивішими по праву вважаються срібні родовані підвіски. Пояснюється це в буквальному сенсі блиском.

Родоване срібло ідеально поєднується з каменями, а особливо з кубічним цирконієм. Таке поєднання надає прикрасі не просто сяйво, воно робить його, у всіх сенсах, найкрасивішим та найбажанішим. Милуватися їх красою можна довго.

 На доказ цих слів представляємо декілька стильних та модних родованих срібних ювелірних прикрас Українського виробництва.

 

Підвіси з родієвим покриттям з колекції 2021 року інтернет-магазину SRIBLODARTM.

 

Модель номер одиняскравий, витончений, мініатюрний родований срібний підвіс, який виконаний у формі квітки.

 

Кулон срібний "Циктор" Артикул: 30152-sv.f

Він має бездоганну форму, ідеальне поєднання дрібних каменів на пелюстках та великого кристалу кубічного цирконію, фіолетового відтінку, в центрі. Прикраса – елегантна та сяюча. Родований срібний кулон підходить як для молодих дівчат, так і для жінок старшого віку. Підійде, як для урочистостей, так і для повсякденного носіння.

 Варіант другий – родований срібний підвіс, виконаний у строгому класичному стилі мінімалізму.

 

Підвіска срібна "Антімо" Артикул: 30066-s

Вкраплення маленьких каменів цирконію по ідеально круглому виробу робить його сяйво яскравіше, доповнюючи блиск родію, нагадуючи діамантове світіння. Об'ємний камінь посередині надає шарму та вишуканості кулона. Центральний кристал може бути синього, зеленого, жовтого або білого кольору. Безперечно, дана прикраса зробить його власницю не просто ще більш красивою, але й додасть впевненості в собі і оригінальності.

 

Під номером три – родований срібний кулон-ключик з вкрапленням фіанітів,

які здатні зробити навіть самий похмурий день яскравим.

 

Подвіска срібна "Людова" Артикул: 30072

 

Така прикраса підійде для більш молодої публіки та стане ідеальним подарунком, в якому буде міститися якийсь секрет, ну або натяк. Цей кулон додасть його власниці якоїсь значимості та таємничості.

 
 Остання модель – ідеально круглий родований срібний підвіс з розсипом дрібних каміньців цирконію та зеленим або синім чи чорним більшим каменем по центру.

 

Подвіска срібна "Поаці" Артикул: 30147-z

Виконано підвіс в класичному стилі. Підійде як для носіння в повсякденному житті, так і для урочистих випадків. Урочистості в даному випадку йому надає камінь, який знаходиться в середині. Композиція кольору і металевого блиску прикрасить святковий гардероб ідеально. Дивлячись на цю прикрасу можна сказати, що це не просто срібний родований кулон, а талісман, який хочеться носити не знімаючи.

 

Купуйте родовані срібні кулони - красиво, елегантно, модно, недорого.

 

СРІБНИЙ ХРЕСТИК

КУЛОНИ ЗНАКИ ЗОДІАКУ

КУЛОН (ПІДВІС) СЕРЦЕ

КЛАСИЧНІ СРІБНІ КУЛОНИ

ПІДВІС КЛЮЧИК

КУЛОН МЕТЕЛИК

СРІБНА ПІДКОВА

Інтернет-магазин родованого срібла


SRIBLODARTM

Україна, Київ -2021 рік.

 03.01.2021
 (245 переглядів)