Родоване срібло з каменями-тренди 2020

Родоване срібло з каменями-тренди 2020

Срібні прикраси мають загадковий вплив магнетизму, завдяки якому від них не відірвати погляд, вони викликають почуття захоплення, здатні зцілювати від недуг. Багато століть люди застосовують дари зі срібла для різних потреб. Одні намагаються вигідно підкреслити своє становище в суспільстві, іншим подобається виділятися з натовпу. Якими ж будуть тенденції у 2020 році?

СЕРЕЖКИ

СРІБНІ ПУСЕТИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ КОНГО

КЛАСИЧНІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ ПІДВІСКИ (ВИСЮЛЬКИ)


КАБЛУЧКИ

ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ШИРОКА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНА

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА


РОЗМІРИ РОДОВАНИХ КАБЛУЧОК ЗІ СТЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА НА САЙТІ:

15✦  15.5✦  16✦  16.5

17✦  17.5✦  18✦  18.5

19✦  19.5✦  20✦  20.5

21✦  21.5

ПІДВІСКИ

СРІБНИЙ ХРЕСТИК

КУЛОН ЗНАКИ ЗОДІАКУ

КУЛОН (ПІДВІС) СЕРЦЕ

КЛАСИЧНИЙ СРІБНИЙ КУЛОН

ПІДВІС КЛЮЧИК

КУЛОН МЕТЕЛИК

СРІБНА ПІДКОВА 


ЛАНЦЮЖКИ

ЩО БУДЕ МОДНО У 2020 РОЦІ?


Рік срібного щура вже настав. Ювелірна мода також зазнає постійних змін. Перегляньте свою скриньку і визначитеся: «Які варто купити срібні прикраси в цьому році, а що потрібно відкласти в дальній кут?».

Більшість людей слідкує за модою щодо одягу або взуття. З щорічним оновленням шкатулки прикрас справи йдуть трохи інакше. Бажаєте бути стильними завжди та всюди, поміняйте свій погляд. Дизайнери зробили акцент на виділенні з натовпу та дбайливого ставлення до природних ресурсів.

Розглянемо важливі модні напрями, які слід враховувати, якщо бажаєте купити срібні прикраси України. Отже, в тренді у 2020 році будуть:

Геометрія в орнаменті.

Каміння в різних формах.

• Масивні та багатошарові вироби.

• Привабливі яскраві камені в білій оправі.

• Браслети, кільця, кольє масивних видів.

• Оригінальна та нестандартна форма.

Багатошаровість в прикрасах.

Велика кількість страз й каменів.

Дизайн мінімальний та лаконічний.

Колір року срібний.


Правильно підібрані модні вироби з родованого срібла кардинально змінюють образ, внісши певну родзинку та таємничість. Це прекрасне доповнення, як до вечірнього вбрання, так й до звичайного, повсякденного костюма. Важливо правильно поєднувати, щоб гармонійно доповнити образ.


СТИЛЬНІ ПРИКРАСИ ДЛЯ ШИЇ


Надзвичайно стильними у 2020 році будуть чокери - намиста у вигляді масивних ланцюжків, комбінованих різними стразами і камінням. Особливо оригінально виглядають шикарні ланцюжки з кулонами та підвісками, які роблять образ яскраво витонченим. Наприклад, можна купити срібні ланцюги «Курмон» або «Нордент». У комплект рекомендуємо купити срібні підвіски «Зіта»        і      «Джусіна».


МОДНІ   СРІБНІ КАБЛУЧКИ


Трендом нового року вважаються масивні кільця з каміннями. Актуальними будуть довгі кільця та ​​тоненькі каблучки зі зв'язаними ланцюжками. Особливо цікаво та ефектно виглядають багатошарові каблучки, що складаються із декількох кілець та доповненні камінням.

 Радимо купити срібні каблучки «Амедея»    або «Амбра».


ТРЕНДОВІ   СРІБНІ СЕРЕЖКИ


У рік щура надзвичайно модні будуть великі та виразні сережки. Вони здатні вигідно підкреслити овал обличчя, тому рекомендуємо купити довгі срібні сережки «Нілда» або «Електра».

Відкриємо маленький секрет: щоб вигідно підкреслити красу й чарівність очей, віддайте перевагу сережкам з камінням того ж відтінку.

Не буде зайвим нагадати про модні сережки каффа. Вони додадуть образу особливої романтичної чарівності, а також стануть його родзинкою. Сміливі дівчата із задоволенням будуть носити одну велику сережку, яка виглядає неординарно й шикарно.


ШИКАРНІ СРІБНІ БРАСЛЕТИ


Мода 2020 року говорить про одне, що обов'язково потрібно поповнити скриньку об'ємними браслетами. Наприклад, «Капр» або «Тіно» з радованого срібла. Пам'ятайте про багатошаровість та комбінування. Особливо популярні й красиво підкреслюють жіночність браслети зі вставками, такі як «Ельба» або «Капрая».

Доцільно купити срібні прикраси в інтернет-магазині, де представлений каталог  шикарних сережок, каблучок, браслетів, ланцюжків високої якості. Тут можна купити срібні прикраси недорого.


ДЕ ВИГІДНО ПРИДБАТИ ЮВЕЛВРНІ ВИРОБИ ДЛЯ КОРОЛЕВИ?


Прекрасній половині людства в усі часи хотілося акцентувати жіночу натуру та привабливість. У 2020 році Ви будете виглядати модно, якщо вирішите купити прикраси зі срібла з камінням в інтернет - магазині Sriblodar. Компанія - виробник точно знає найпопулярніші напрямки поточного року та допоможе визначитися з покупкою.

Вас приємно здивує прийнятна ціна в інтернет-магазині ювелірних прикрас зі срібла при високій якості продукції. Ми гідно прикрасимо пальчики, ніжну шийку, чарівні вушка наших модниць, запропонувавши купити срібні ювелірні прикраси на будь-який смак.

Ми знаємо, що вважають за краще відомі кінозірки, моделі, проводимо оновлення продукції, з огляду на динаміку моди, новинки та радимо купити срібні прикраси недорого від виробника, якість яких Ви оціните.

Ви завжди зможете купити прикраси зі срібла в інтернет-магазині Sriblodar за гідною ціною і виглядати по-королівськи.


Дотримуйтесь моди, частіше балуйте себе і дивуйте стильними сюрпризами.

 Інтернет-магазин SRIBLODARTM - Київ, Україна, 2020.

 15.01.2020
 (894 переглядів)