ТРЕНДИ 2022 – МОДНЕ СРІБЛО.

ТРЕНДИ 2022 – МОДНЕ СРІБЛО.

Срібло та ювелірні вироби 2022. Тренди, тенденції, пріоритети.

 

Ювелірні тенденції 2022 року говорять насамперед про те, що цього сезону срібні прикраси виявляться на гребені хвилі популярності!


Срібло було найважливішим елементом ювелірної справи протягом століть, проте воно іноді незаслужено програє золоту, коли справа доходить до уваги з боку старшого покоління. Але лише не в новому сезоні!


У 2022 році срібло затьмарить собою золото, і ось чому:


Очікується, що модні покази весни 2022 зроблять все, щоб привернути увагу до срібних ювелірних прикрас.


Такий пріоритет у майбутньому сезоні у бік прикрас із родованого срібла зовсім невипадковий:


2022

“За китайським календарем Рік Водяного Тигра починається 1 лютого 2022 року. Стихією Водяного Тигра вважається вода, а металом – срібло. У давній міфології вода і срібло нерозривно пов'язані між собою, їх сутність уособлює чистоту і справедливість, силу і стійкість.


Тому, без сумніву, срібло можна вважати бездоганним символом 2022 року.


Тренди срібних прикрас 2022:


1. Срібло у ланцюжках

 

Жіночі та навіть чоловічі срібні ланцюжки повертаються в моду вже кілька років поспіль, проте цього 2022 року очікується ще більший інтерес. Знаменитості все частіше з'являються на фотосесіях, демонструючи улюблені ланцюжки зі срібла.


2. Що більше, то краще

 

Цього року у світі моди домінуватимуть сміливі образи, тому ювелірні вироби великого розміру знову набирають популярності!


Таким чином, 2022 рік - це ідеальний час для демонстрації великих срібних каблучок та сережок, а також намиста та браслетів з багатошаровими та масивними ланцюжками.

КАБЛУЧКИ СРІБНІ: 


ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНА

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА


3. Срібло та камінь


Дорогоцінні камені шануються за їх “духовні” та лікувальні властивості. Найкращий спосіб використовувати цю енергію – носити їх як прикраси!

Камені можна красиво поєднувати із сріблястим металом, щоб вийшли модні аксесуари на кожен день. Якщо ви хочете створити модну дизайнерську комбінацію срібла та каменю, то візьміть срібні сережки-кільця “Орвієто” із кристалом кубічного цирконію як центральну прикрасу.

СЕРЕЖКИ ЗІ СРІБЛА  

СРІБНІ СЕРЕЖКИ КОНГО

4. Знаки зодіаку із родованого срібла з камінням 


Позитивним моментом пандемії коронавірусу можна і треба вважати те, що багато хто з нас виявив, наскільки незалежними, самостійними та сильними ми можемо бути у важкі часи!

Саме тому наголошення на індивідуальності стане ще однією символічною стороною модних тенденцій 2022 року. Проявом цих сенсів стане популярність прикрас на тему зодіаку! Переконайтеся, що ви маєте прикраси, на яких зображені символи західного зодіаку.

ПІДВІСКИ З РОДОВАНОГО СРІБЛА  

КУЛОН ЗНАКИ ЗОДІАКУ

Наприклад, у червні та липні варто носити срібні прикраси на тему Раку! Оцініть срібну підвіску "Рак" з нашої колекції, яка виконана з родованого срібла з цирконієвим доповненням. Ця підвіска додасть вам легкості та романтичності, стане чудовим доповненням до нового модного образу та підкреслить індивідуальність!

 Інтернет-магазин SRIBLODARTM - Київ, Україна, 2020.

 15.01.2022
 (230 переглядів)