СТАНДАРТИ РОЗМІРІВ СРІБНИХ КАБЛУЧОК

СТАНДАРТИ РОЗМІРІВ СРІБНИХ КАБЛУЧОК

РІЗНОВИДИ РОЗМІРІВ СРІБНИХ КАБЛУЧОК ПО КРАЇНАХ ТА РЕГІОНАМ.

 

У світі  існує безліч стандартів які регламентують розмірність ювелірного кільця. Всі вони відрізняються лише принципами або правилами, якими користуються у тій чи іншій країні для позначення розмірності. 

Каблучки зі срібла не відрізняються, за принципом визначення розміру, від кілець, виготовлених з інших матеріалів.


                                                      ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ-СРІБНА КАБЛУЧКА-РОЗМІР

 

Щоб купити каблучку зі срібла треба розуміти, як визначається розмір ювелірного виробу. Срібло це, або інший метал – мало значимо. Важливо знати в якій країні купується срібне кільце!

 

В Україні розмір кільця (принцип формування стандарту) визначається за його внутрішнім діаметром!

 

Цифра розміру на бирці срібного кільця означає діаметр внутрішньої частини кільця в міліметрах.

 

Формула визначення діаметру(D):

D = окружність (Р) / розділена на число 3.14 (π)

Тобто якщо  окружність кола (Р) дорівнює 44 мм  то діаметр (D)дорівнює = 44 мм ділити: 3.14 (π) = результат 14 мм

14 – це і є розмір каблучки на бирці.

 

Для визначення свого (індивідуального) розміру срібної каблучки, необхідно виміряти окружність (обхват) пальця (для якого призначається купити срібну каблучку). Наприклад, отримали довжину окружності кола 56,5 мм. = P. Далі ділимо на число 3.14 і отримуємо цифру 17,9=D. Найближчий розмір 18. Це і є Ваш розмір.

 

Деякі бренди або інтернет-магазини вказують свої розміри, не округлюючи до близьких за значенням стандартам. Якщо в результаті обчислень вийшло число 17,9 то і розмір вкажуть на бирці срібного кільця 17,9, а не 18.

 

 

Виміряти окружність (охоплення) навколо пальця можна за допомогою нитки, яка не розтягується, і не щільно прилягає до пальця, - або смужки паперу.

Обгортаємо палець, відзначаємо початок і кінець, розгортаємо, вимірюємо лінійкою у міліметрах довжину від позначки до позначки. Це і буде довжина окружності (охоплення) навколо пальця (Р).


  =56мм

 

Треба врахувати розмір «суглоба», через який буде одягатися срібна каблучка. Тут треба довжину окружності (охоплення) визначити, як середнє між місцем носіння срібного кільця і «кісточкою суглоба». У цьому випадку каблучка вільно одягнеться на палець і не загубиться при носінні.

Треба також враховувати індивідуальні особливості організму кожної людини. Наприклад, затічність рук протягом дня та ін.

 

 

Точно дізнатися свій розмір срібної каблучки (взагалі кільця) – можна скориставшись шаблонами розмірів. Такі шаблони є практично у всіх великих ювелірних магазинах.

 

Америка

Діаметр (український  розмір) множимо на х 1,23 (постійний коефіцієнт) і - віднімаємо цифру 14,3 = Американський розмір

 

Відповідно, маючи американський розмір срібного кільця,

Наприклад – 8 (Американський розмір)

Обчислюємо прийнятий в Україні розмір = (8 +14,3): 1.23 = 18 (це і є український розмір)

 

 

 

Франція

Від довжини окружності, (охоплення пальця або європейський стандарт) віднімають 40 мм і отримують стандартний французький розмір каблучки!

 

Японія та деякі азійські країни.

Діаметр (D-Українська розмір) множимо на 3 (постійний коефіцієнт) і – віднімаємо цифру 38 = Японський відповідний стандарт.

 
В Англії розміри ювелірних кілець позначаються буквами, де буква «В» приклад, – це друга літера алфавіту. С-3, D-4 і т. д.

 

 

Італія, Англія, Австрія, інші європейські країни мають свою систему і стандарти визначення розмірів срібних каблучок або ювелірних кілець взагалі.

Але такі регіональні стандарти зустрічаються все рідше і рідше.

 

Будь-який  європейський магазин, що пропонує кільця зі срібла, вкаже розмір, який  дорівнює довжині окружності кільця. Це і є європейський стандарт розміру срібного кільця, будь-якого іншого ювелірного кільця. Такий стандарт ще має назву Віденський.

 

Як бачимо процес обчислення відповідності розмірів, може зайняти тривалий час, та й можна помилитися в процесі порівняння ціни, валюти, курсу, метричних систем і т. д. Купити каблучку зі срібла виявиться складно, нудно і т.д. Ціна на неї складеться з безлічі проблем.

 

Простіше скористатися таблицею відповідності розмірів каблучок


 Ювелірний інтернет магазин срібних прикрас.  Україна.  Київ–2019.


Купуйте, даруйте, насолоджуйтеся – срібло прекрасне. Доставлення по всій Україні.


 SRIBLODARTM

 10.08.2019
 (2654 переглядів)