СТАНДАРТИ РОЗМІРІВ СРІБНИХ КАБЛУЧОК

СТАНДАРТИ РОЗМІРІВ СРІБНИХ КАБЛУЧОК

РІЗНОВИДИ РОЗМІРІВ СРІБНИХ КАБЛУЧОК ПО КРАЇНАХ ТА РЕГІОНАМ.

 

У світі  існує безліч стандартів які регламентують розмірність ювелірного кільця. Всі вони відрізняються лише принципами або правилами, якими користуються у тій чи іншій країні для позначення розмірності. 

Каблучки зі срібла не відрізняються, за принципом визначення розміру, від кілець, виготовлених з інших матеріалів.


                                                      ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ-СРІБНА КАБЛУЧКА-РОЗМІР

 

Щоб купити каблучку зі срібла треба розуміти, як визначається розмір ювелірного виробу. Срібло це, або інший метал – мало значимо. Важливо знати в якій країні купується срібне кільце!

 

В Україні розмір кільця (принцип формування стандарту) визначається за його внутрішнім діаметром!

 

Цифра розміру на бирці срібного кільця означає діаметр внутрішньої частини кільця в міліметрах.

 

Формула визначення діаметру(D):

D = окружність (Р) / розділена на число 3.14 (π)

Тобто якщо  окружність кола (Р) дорівнює 44 мм  то діаметр (D)дорівнює = 44 мм ділити: 3.14 (π) = результат 14 мм

14 – це і є розмір каблучки на бирці.

 

Для визначення свого (індивідуального) розміру срібної каблучки, необхідно виміряти окружність (обхват) пальця (для якого призначається купити срібну каблучку). Наприклад, отримали довжину окружності кола 56,5 мм. = P. Далі ділимо на число 3.14 і отримуємо цифру 17,9=D. Найближчий розмір 18. Це і є Ваш розмір.

 

Деякі бренди або інтернет-магазини вказують свої розміри, не округлюючи до близьких за значенням стандартам. Якщо в результаті обчислень вийшло число 17,9 то і розмір вкажуть на бирці срібного кільця 17,9, а не 18.

 

 

Виміряти окружність (охоплення) навколо пальця можна за допомогою нитки, яка не розтягується, і не щільно прилягає до пальця, - або смужки паперу.

Обгортаємо палець, відзначаємо початок і кінець, розгортаємо, вимірюємо лінійкою у міліметрах довжину від позначки до позначки. Це і буде довжина окружності (охоплення) навколо пальця (Р).


  =56мм

 

Треба врахувати розмір «суглоба», через який буде одягатися срібна каблучка. Тут треба довжину окружності (охоплення) визначити, як середнє між місцем носіння срібного кільця і «кісточкою суглоба». У цьому випадку каблучка вільно одягнеться на палець і не загубиться при носінні.

Треба також враховувати індивідуальні особливості організму кожної людини. Наприклад, затічність рук протягом дня та ін.

 

 

Точно дізнатися свій розмір срібної каблучки (взагалі кільця) – можна скориставшись шаблонами розмірів. Такі шаблони є практично у всіх великих ювелірних магазинах.

 

Америка

Діаметр (український  розмір) множимо на х 1,23 (постійний коефіцієнт) і - віднімаємо цифру 14,3 = Американський розмір

 

Відповідно, маючи американський розмір срібного кільця,

Наприклад – 8 (Американський розмір)

Обчислюємо прийнятий в Україні розмір = (8 +14,3): 1.23 = 18 (це і є український розмір)

 

 

 

Франція

Від довжини окружності, (охоплення пальця або європейський стандарт) віднімають 40 мм і отримують стандартний французький розмір каблучки!

 

Японія та деякі азійські країни.

Діаметр (D-Українська розмір) множимо на 3 (постійний коефіцієнт) і – віднімаємо цифру 38 = Японський відповідний стандарт.

 
В Англії розміри ювелірних кілець позначаються буквами, де буква «В» приклад, – це друга літера алфавіту. С-3, D-4 і т. д.

 

 

Італія, Англія, Австрія, інші європейські країни мають свою систему і стандарти визначення розмірів срібних каблучок або ювелірних кілець взагалі.

Але такі регіональні стандарти зустрічаються все рідше і рідше.

 

Будь-який  європейський магазин, що пропонує кільця зі срібла, вкаже розмір, який  дорівнює довжині окружності кільця. Це і є європейський стандарт розміру срібного кільця, будь-якого іншого ювелірного кільця. Такий стандарт ще має назву Віденський.

 

Як бачимо процес обчислення відповідності розмірів, може зайняти тривалий час, та й можна помилитися в процесі порівняння ціни, валюти, курсу, метричних систем і т. д. Купити каблучку зі срібла виявиться складно, нудно і т.д. Ціна на неї складеться з безлічі проблем.

 

Простіше скористатися таблицею відповідності розмірів каблучок


 


РОЗМІРИ СРІБНИХ КАБЛУЧОК НА САЙТІ:


15✦  15.5✦  16✦  16.5

17✦  17.5✦  18✦  18.5

19✦  19.5✦  20✦  20.5

21✦  21.5


ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ШИРОКА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНА

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА


Ювелірний інтернет магазин срібних прикрас.  Україна.  Київ–2019. 


Купуйте, даруйте, насолоджуйтеся – срібло прекрасне. Доставлення по всій Україні.


 SRIBLODARTM

 10.08.2019
 (3889 переглядів)