СРІБЛО. КАБЛУЧКА. ВИДИ КІЛЕЦЬ

СРІБЛО. КАБЛУЧКА. ВИДИ КІЛЕЦЬ

Найбільш відомі та класифіковані ВИДИ КІЛЕЦЬ.

Каблучка – щось  зв'язане у вигляді петлі, кільця. /Тлумачний словник укр.мови/


Срібні каблучки, та каблучки з інших металів, мають свою давню історію та класифікацію, які еволюціонували з розвитком людства.

Ми будемо аналізувати ті прикраси — каблучки які найбільш часто зустрічаються в Україні. Срібна каблучка це  класифікація по металу, з якого вона виготовлена. Других класифікацій безліч — сягають корінням в старовину.Кільце — надягають на палець (перст — давньослов'янське походження) як прикрасу або  символ. Округла форма — символ нескінченності та єдності, яка не ​​має ні початку  ні кінця. Слово кільце (версія) походить від старослов'янського — коло (колесо, коло). Каблучка, надіта на палець подружжя — символ невидимих, нескінченних, непорушних тенет. З давнини люди вважать кільце оберегом, а срібні каблучки у двічі.


Каблуча №1 — за легендою це кільце від ланцюга Прометея яким він був прикутий до скелі. Це кільце залишилось на руці Прометея після того як Геракл звільнив його від кайданів, накладених Зевсом. За іншою легендою (версія) — Зевс, після звільнення Прометея, скував йому один палець залізом й каменем від скелі. Між ними настало примирення (символ). В знак подяки й поваги за дарування Прометеєм вогню, люди почали носить каблучки на пальцях рук. (Прометей-один з титанів)


Перші каблучки — з'явилися в стародавньому Єгипті. Кільця були не зі срібла і не з благородних металів. Стародавні ювеліри робили каблучки зі звичайного металу. Кільця тоді могли служити як гроші. Пізніше кільця почали використовувати як прикраси. Прості люди носили очеретяні кільця. Купити срібні каблучки або кільця з других металів могли тільки Фараони та заможні люди.

У стародавніх Римі та Греції срібні каблучки, каблучки з інших металів могли носити тільки особливо заможні люди. Купити срібну каблучку вважалось великою розкішшю. Ціна була висока.

Спочатку каблучки, в тому числі й зі срібла, носила тільки сильна половина людства. Це дозволяло відрізнити царя від воїна, мисливця від вождя. Римський Імператор Август дарував дозвіл на носіння кілець медикам. Інший Імператор дав право носити каблучки воїнам. Це були ще не прикраси, а символи.

Набагато пізніше кільце стало жіноче. Жінки почали носити каблучки як прикраси. Одним із винятків були Амазонки. Їх зброєю був лук.

Лучники могли носити до трьох кілець. Це був захист від порізу тятивою лука.

Кільця стародавніх воїнів могли використовувати як зброю — кастет.


Каблучка лучника —  може захищати великий палець. Використовувалось не тільки як захист у воїна, а як предмет розкоші. Такі каблучки зі срібла характерні як прикраса в Індії, в османів, народів Близько Сходу, Китаю, як в давнину, так і в сьогоденні. Могла бути як зі срібла так і з інших дорогоцінних металів.


Християнська каблучка №1 або єпископський перстень — символ влади у священиків деяких Східних обрядів (Вірменська церква), Лютеранських священиків, абатів та єпископів Католицької церкви.
Папа Франциск (226 Папа Римський, чернець ордену єзуїтів) є володарем Кільця Рибака з 2013 року. Його каблучка зі срібла! І хоч таке срібне кільце не має ціни, але символічно, що за багато століть історії, папський перстень відлитий з не дорогого срібла. Розкіш мандрує до світського життя. Можливо на завжди.

Найвідоміше й значуще — Кільце Рибака. Символ Папської влади. Виготовляється  індивідуально для кожного Папи Римського (з його ім'ям) із золота. Після смерті Папи або зречення — кільце знищується. На кільці зображений Апостол Петро закидуючи рибальський ятір. Це символ ловців людський душ. Апостоли (учні), зі слів Христа, повинні бути такими. Кільце нагадує що Папа і є спадкоємцем апостола Петра (був рибалкою). Перші згадка про таку каблучку датуються 1265—м роком (Папа Климент IV).


Християнське кільце — відноситься до прикрас-оберегів з релігійної тематики. Традиція носіння йде корінням в пізні античні часи та раннє середньовіччя. Малюнок на такому кільці — риба (Іхтіс) або з V— VI століття — хрест. Символи приналежності до однієї з Християнських церков. Купити срібний перстень в Україні сьогодні, можна з написами «Спаси та Збережи». А варіантів виготовлення такого кільця — символу з других металів, безліч.


Обручки (Вівтарні каблучки) — відомі з античних часів. Це — кільця, якими обмінюються подружжя, укладаючи шлюб. Це знак вірності один одному. Сучасні обручки — гладкі, хоча зустрічаються зі вставками.


Каблучка до заручин — (може називатися — кільце-солітер від solitaire ring) .Таку модель дарують дівчині, роблячи пропозицію шлюбу. Носити таке кільце можна після весілля разом з обручкою. За дизайном такі кільця різні, але найактуальніші — це моделі з центральним ювелірним каменем. Може бути єдиним в композиції або обрамлятися дрібними кристалами. Срібний перстень з каменем для заручин, представлено в колекції sriblodar в широкому асортименті. Наприклад, моделі: «Агнеса»⬅️, «Фазано»⬅️, «Апулія»⬅️


Кільце-ореол — посипаних частково або повністю вставками. Це супутник кільця до заручин та ​​повторює по центру вигин під його камінь.


Перстень — масивне кільце з великим каменем. Кільце «Байс»арт.10131⬅️як приклад в колекції sriblodar.


Перстень печатка — в середньовіччі на малюнку щитка такого кільця зображувався герб або знак власника. У стародавні часи печатки використовували для підтвердження автентичності документів. На сургучі або воску робився відбиток. Сучасні дизайнерські рішення, втілені в перснях печатках багатоликі, але сенс моделювання залишився колишнім.


Коктейльне кільце — по назві відносять до заходів з відповідним дрес-кодом. Такі каблучки привертають увагу. Багато декоровані камінням, великими або дрібними, але рясно обсипають ободок кільця. Оправа висока і з кристалами, як правило, дорогоцінними. У сучасному світі подібні прикраси можна зустріти і в повсякденному носінні.


Ювілейне кільце — зазвичай прикрашається розсипом не великих кристалів. Як правило, чоловік дарує таке кільце, в знак вірності, до ювілейної дати одруження. «Ріміні»⬅️, «Аверса»⬅️, «Бенігна»⬅️— зразки в колекції Sriblodar!


Кільця вічності — по всьому обідку проходять доріжки (від однієї і більше) з каменів, вони символізують відсутність початку і кінця, тобто вічність або вічну любов. Дарують до ювілеїв відносин, народження дитини, річниць весілля.

 


Гороскопічне кільце — кільце зі знаком зодіаку тої людини яка носить прикрасу. Найбільш поширене кільце з каменем, відповідним знаком зодіаку.


Кільце вензель — зовні це сплетіння тонких ліній з завитками, складне за будовою, нагадує виту спіраль підписом на папері.


Каблучка камео — в ньому яскраво виражена центральна частина у вигляді камеї — опуклого профілю людини. Виконується в античному стилі.


Каблучка корона — символізує подарунок королеві серця. Виконується у вигляді корони, часто декорують каменями.


Кладдахське кільце (Ірландське поселення Кладдах) — модне в недавньому часі, хоча корінням сягає в сімнадцяте століття. Символізує любов і дружбу. Виконується у вигляді рук, що тримають серце.


Кільце з секретом — відсутнє в колекції sriblodar. Відомо з середньовіччя для зберігання і використання отрут. Надалі використовувалося для зберігання пам'ятних реліквій, портретів, ін.


Нагородна каблучка — використовувалась як нагородний знак. Прикладом може бути кільце «Мертва голова». Вручали членам СС особисто Гіммлером.Жалобна каблучка — 1837—1901р.р. (вікторіанська епоха) — вдовині кільця. Носилися в пам'ять про покійного, в знак жалоби. Повинні були містити скорботний напис чи іншу деталь, що нагадують про його призначення. Часом містили волосся покійного. Європа 18—19 століття — пік популярності.


Каблучка головоломка — складні конструкції. З'явилися в Європі в пізньому середньовіччі, часто складалися з парних частин. Збиралися з різних елементів в єдине ціле. Символізували вірність і любов. Прикладом служить кільце Гіммель (третя буква єврейського алфавіту).


Трініті — створене Cartier. Футуристичний дизайн складної форми, втілений в трьох елементах (кільцях), спаяних під кутом. Призначалося в подарунок режисерові Жану Кокто. Три частини це символ дружби, вірності та любові. Відповідно три кольори металу — білий, рожевий, жовтий.


Існують кільця трансформери — де можна міняти місцями елементи, а деякі моделі трансформуються в підвіси або сережки.


Фалангові кільця — носять на першій або другій фаланзі пальця. Може охоплювати весь палець або дві фаланги. Може об'єднувати кілька пальців або складатися з двох каблучок, але з'єднаних ланцюжком. Є й інші варіанти. Прикраси з середньовічної історії. Дуже вражає жіноча срібна каблучка в такому дизайні. Кільце кастет — призначене для носіння на двох або декількох пальцях одночасно.


Каблучка годинник — стало популярнім на початку 20—го століття. З циферблатом закритим кришечкою або без неї.

Прикрашається гравіюванням.


Каблучка вірності — з сучасної історії. Стало популярним в 90—ті роки минулого століття в християнських громадах США

Предмет суперечки американського суспільства. Символізує цнотливість і оберігає підлітків від раннього сексуального життя.

Знак зберігання невинності.


Каблучка настрій – відоме стало в США з сімдесятих минулого століття, в Україні з 90—х. Містило рідкий кристал, який

змінює колір від зміни температури. Символізувало зміну настрою його власника.

Як бачимо історія і моделі кілець дуже багатоликі й різноманітні. Це основна, але не повна інформація про каблучки як прикраси та символи. Людська винахідливість і фантазія народила безліч ідей для ювелірної справи.


Колекція срібних каблучок інтернет-магазину sriblodar різноманітна.Срібло  чудове!  Наповнюйте життя простими радощами.

Купити срібну каблучку на свій смак можна, ознайомившись з нашим каталогом. Це класичні моделі, як для повсякденного носіння, так і для урочистостей. Для подарунків близьким до знаменних дат. Срібна каблучка символічний і гідний подарунок! Ціна доступна. Доставлення  гарантовано!  


Розмірна сітка представленних на сайті срібних каблучок від 15 до 21,5 розміру, вибирайте:

15✦  15.5✦  16✦  16.5

17✦  17.5✦  18✦  18.5

19✦  19.5✦  20✦  20.5

21✦  21.5


ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ШИРОКА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНА

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА

 Інтернет-магазин каблучок зі серебра.   

SRIBLODARTM


Даруйте подарунки.              

                                                           

Україна. Київ. Серпень 2019 р.

 08.08.2019
 (1325 переглядів)