ЮВЕЛІРНІ ЛАНЦЮЖКИ ЗІ СРІБЛА

ЮВЕЛІРНІ ЛАНЦЮЖКИ ЗІ СРІБЛА


Бажаєте купити  срібний ланцюжок?

Інтернет-магазин Sriblodar зібрав для вас колекцію оригінальних і стильних моделей.


ЛАЦЮЖОК ЗІ СРІБЛА ПЛЕТІННЯ ПЕРЛИНА 

СРІБНІ ЛАНЦЮЖКИ ПАНЦИРНОГО ПЛЕТІННЯ 

СРІБНІ ЛАНЦЮЖКИ ПЛЕТІННЯ СНЕЙК 

СРІБНІ ЛАНЦЮЖКИ - ЯКІРНЕ ПЛЕТІННЯ


Сріблодревній матеріал, який активно використовується в ювелірній майстерності. Ланцюжок зі срібла має дві ключові переваги: ​​ціна і довговічність. У нашому каталозі ви можете купити ланцюжок не дорого, при цьому, італійська якість не залишить вас байдужими.


Срібний ланцюжок італійського виробництваце завжди надійна застібка, міцність, філігранно підігнані ланки, сучасний дизайн та ідеальне родієве покриття.

Срібні ланцюжки від інтернет-магазина SRIBLODAR (Україна) — оптимальний вибір для дівчат, які цінують свою індивідуальність.

 

Сьогодні кожен охочий може купити срібний ланцюжок у величезній різноманітності плетінь і довжин, але в далекому минулому срібло грало стратегічно важливе значення для цілих держав. Ювелірні вироби були предметом розкоші для вищого суспільства. Історія білого металу налічує понад 5 тисяч років. Завдяки археологічним розкопкам до наших днів дійшли вироби, які датуються 2—3 тисячоліттям до н. е. Мала Азія, Стародавній Китай і Єгипет, Стародавній Рим і Греція — видобуток срібла вівся з давніх-давен. З холодного металу робили монети, предмети культу, прикраси, в тому числі й ланцюжки. Виробництво було ручним. Ціна також визначалася іміджем майстра або ювелірного дому.

Перші ланцюгов'язальні машини з'явилися у Франції в другій половині вісімнадцятого століття. Приблизно в часи Французської революції. Поштовхом став винахід швацької машинки.

Можна сказати, що срібний ланцюжок в сучасному образі, виник в 17—18 століттях, за часів розквіту європейської культури. Ювеліри з усього світу змагалися, чий виріб вийде витонченим, елегантним і сподобається знатним жінкам.

Унікальність і надійність ланцюгов'язальних машин визначає і якість срібних ланцюжків. Італія виробник зразкового ювелірного обладнання.

Купити срібний ланцюжок італійського виробництва означає поповнити свою колекцію аксесуаром бездоганної якості, бути в тренді сучасної моди.

Не варто забувати, що, купуючи недорогий срібний ланцюжок — Ви купуєте символічний оберіг. Ланки утворюють нескінченність замкнутого кола, захисний срібний символ.

 

Срібний ланцюжок в інтернет-магазині SRIBLODAR

Чим примітні наші прикраси зі срібла:

Демократична ціна. Срібні ланцюжки — це розкіш, доступна багатьом. Сучасні технології виробництва дозволяють створити продукт, який дуже важко відрізнити від білого золота або платини. Все завдяки нанесенню родієвого покриття на поверхню металу, який дарує гладкість, блиск і не дозволяє виробу чорніти під впливом природних факторів.

Універсальність. Якісне срібло ідеально поєднується з іншими прикрасами з білого металу. Модні тенденції зовсім зруйнували стереотипи — тепер актуально поєднувати білий і жовтий метал, тому сміливо поєднуйте золото та срібло.

Зі срібла 925 проби, представлені ланцюжки різних розмірів, 40, 45, 50, 55, 60 см. Вибір в залежності від уподобань покупця.


Італійські ланцюжки — еталон якості та краси. Якщо ви не бажаєте переплачувати та хочете купити ланцюжок недорого, надійний та довговічний, тоді зверніть увагу на каталог виробів від італійського виробника. Італія вважається законодавцем "срібної моди", та багато десятиліть тримає перші позиції у світовому рейтингу.


Жіночі срібні ланцюжки, популярні та екзотичні види плетінь:


Снейк. Назва походить від схожості плетіння з тілом змії. Вироби відрізняються високою надійністю, ідеально підходять для повсякденного носіння. Срібні ланцюжки снейк (змійка) – дуже надійні, якісні та красиві.


Нонна. Вироби відрізняються витонченим стилем. «Алмазні» грані дарують неповторний блиск на світлі. У перекладі з італійського плетіння називають «бабусиним».


Фігаро. Ланки чергуються за формами, тому така мінливість припала до смаку багатьом модницям.


Скрепка. Форма ланок може нагадувати коло або еліпс в залежності від моделі. Ділення утворюють гарний візерунок, який також схожий з бутонами троянд.


Інтернет-магазин SRIBLODAR рекомендує вам ознайомитися з ексклюзивним плетінням в моделях «Фраму», «Курмон», «Ченалетт». У нашому каталозі ви можете купити срібний ланцюжок, ціна  якого впишеться в рамки Вашого бюджету.

 

Вибирайте, купуйте, даруйте подарунки.


Інтернет-магазин SriblodarTMідеальні срібні ланцюжки для подарунків.

Україна. Київ—2019.

 21.10.2019
 (301 переглядів)