СРІБНІ РОДОВАНІ СЕРЕЖКИ

СРІБНІ РОДОВАНІ СЕРЕЖКИ

Срібні сережки покриті родієм.
Тренд ювелірної моди. 2021 - Рік Металевого Білого Бика.

 

Покриття ювелірних виробів родієм або родіювання срібла можна назвати сміливо «вірним і самим практичним» покриттям для срібних ювелірних прикрас. Родій вважається одним з найміцніших металів, який використовується в ювелірній індустрії.

Родоване покриття срібних сережок – найактуальніше та найпопулярніше.


                                                             ✨ СЕРЕЖКИ СРІБНІ РОДОВАНІ 


Покриті таким металом срібні вироби мають масу переваг:

Ø  Антиалергенність

         Доведено що навіть у людей з алергією на срібло, прикраси з таким покриттям не буде викликати ніякої негативної реакції.

Ø  Добротність

       В даному випадку сюди можна віднести захист срібла від таких впливів як хімічні та механічні.

Ø  Зовнішня краса

      При покритті  шаром родію – вироби набувають яскравий і розкішний блиск, біле сяйво.

Ø  Зносостійкість

       Срібло, покрите родієм, майже не зношується та не дряпається, а також не втрачає свої зовнішні характеристики. Можна з повною впевненістю стверджувати, що це найкращі прикраси з кращих.

    Ще одним доказом якості родованого срібла є те, що італійські ювеліри, все більше віддають перевагу роботі з цим металом.

         Італійські прикраси та прикраси, виготовлені виключно за технологією італійських майстрів в Україні - це за своєю суттю, така собі альтернатива для тих, кому набрид стандартний асортимент срібла на прилавках магазинів. Адже родовані вироби, виготовлені за італійською технологією, на італійському обладнанні в Україні, в тому числі срібні сережки, відрізняються індивідуальністю, креативністю, якістю та експресивністю.

       Італійська технологія родіювання срібла полягає в тому, що на поверхню тих чи інших прикрас наноситися тонкий шар родію з високою точністю, рівномірністю, в умовах промислового, високотехнологічного виробничого процесу. Контроль нанесення, товщина шару покриття, час реакції металів та багато інших хіміко-технологічних процесів, контролюються комп'ютерною сучасною технікою та кваліфікованим персоналом. Оброблені таким чином сережки, каблучки, підвіси будуть повністю захищені від почорніння, при цьому, після родіювання, додається білий блиск та більш гармонійна сполучуваність оправ з кубічним цирконієм, та іншим камінням. Промислове покриття родієм більш надійне і довговічніше.

 

Прямим доказом написаних вище слів є те, що білі срібні сережки, кільця та ​​підвіски придбали чималу популярність та увійшли в тренд 2021 року, адже це ж рік Білого Металевого Бика.

       Ось, наприклад, представлені на фото нові моделі сережок з родованого срібла зі вставками кубічного цирконію. Це як раз і є тією родзинкою, яка прикрасить та додасть не лише шарму, але й вишуканого блиску, в даному випадку мова йде про білий металевий блиск.

        

Родовані срібні сережки - моделі у класичному стилі.

   

Універсальні білі сережки, прикраса на всі випадки життя. Вони будуть дивовижно виглядати як в офісі на роботі під діловий костюм, а також чудово підійдуть під вечірнє вбрання на свято.


Класична модель срібних сережок

 

з трьома рядами цирконію та одним великим каменем. Срібні сережки з надыйним англыйським замком додадуть аристократизму, елегантності, краси, але в той же самий час, підійдуть й для повсякденного носіння.

       

Срібні родовані сережки-підвіси,

в яких фіаніт розташований, по всій основі сережок та по всьому колу підвіса.

 

Цей варіант срібних сережок-підвісів з англійським замком більше підійде для святкового гардероба. Сережки помітні й елегантні.

 

Наступні родованісрібні срібні сережки теж належать до категорії сережок підвісів.

 

 Це модна, дивно стильна та просто красива модель. Тут так само основа прикраси всипана дрібними каменями цирконію, а в якості підвіси використаний великий кристал кубічного цирконію у формі крапельки. Вони найбільш точно відобразять вашу романтичну й мрійливу натуру.

 

Оригінальні родовані сережки пусети - "сережки-гвіздочки"

 

      Це оригінальні, напрочуд гарні прикраси. Їх так само можна віднести до категорії універсальних виробів. Це модні, елегантні, молодіжні срібні сережки гвіздочки

 Чекайте інформацію про колекцію - " Срібні родовані сережки - 2022 " , вже скоро.

Купуйте родовані срібні сережки - красиво, елегантно, модно.

 

СРІБНІ ПУСЕТИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ КОНГО

КЛАСИЧНІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ ПІДВІСКИ (ВИСЮЛЬКИ)

Інтернет-магазин родованого срібла - SRIBLODARTM

                                                                                      

Україна, Київ -2021 рік.

 29.12.2020
 (486 переглядів)