РОДОВАНІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ З ФІАНІТАМИ – 2022

РОДОВАНІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ З ФІАНІТАМИ – 2022

СРІБНІ СЕРЖКИ – КОЛЕКЦІЯ 2022.

Сережки – це найпопулярніший вид прикрас, які є основою гардеробу кожної жінки.

Сережки зі срібла  це той чарівний аксесуар, який може самостійно перетворити ваш образ і доповнити будь-яке вбрання. Вони можуть багаторазово посилити вашу чарівність, якщо підібрати їх відповідно до форми особи, наряду або випадку.

Срібні сережки – це універсальний вид ювелірних виробів, які чудово підходять у будь-якому віці та які будуть доречні у будь-який час! Вони вишукані й витончені, не надто помітні, але завжди привертають увагу м'яким блиском, гідно прикрашаючи свого власника.

СРІБНІ СЕРЕЖКИ - ТРЕНД 2022

Срібло – унікальний метал. Люди використовували його майже протягом усієї історії людства! Естетична привабливість є бонусом, але користь здоров'ю робить срібло фаворитом під час виборів ювелірних прикрас. 2022 рік - рік Водяного Тигра. Вода та срібло нерозривно сплетені між собою, а значить саме час придбати собі прикрасу зі срібла!

Що таке срібло родоване ?

Родій – дорогоцінний гіпоалергенний білий метал, який часто використовується для покриття ювелірних виробів. З його допомогою ювелірні вироби захищені від подряпин та інших пошкоджень, вони набувають блискучого вигляду, не тьмяніють з часом.

Родовані срібні сережки — це найкраще, що ви можете знайти на ринку в 2022 році в Україні за співвідношенням актуальності та ціни. У новому сезоні вони відіграють неабияку роль, вже завойовуючи пильную увагу на модних показах США, Європи та Італії.

КЛАСИЧНІ СРІБНІ СЕРЕЖКИ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ ПІДВІСКИ 

СРІБНІ ПУСЕТИ 

СРІБНІ СЕРЕЖКИ З АНГЛІЙСЬКИМ ЗАМКОМ ТА ФІАНІТАМИ


Які види срібних сережок будуть популярними у 2022 році?


Ми представляємо вам 4 види сережок, які мають бути у кожної жінки у новому 2022 році:


Срібні пусети або гвоздики (гвіздочки)

Сережки-гвоздики є типом маленьких сережок, які щільно сидять на верхній частині мочки вуха, не опускаючись і не піднімаючись. Різниця між пусетами і гвоздиками полягає в тому, що пусети мають коротку довжину і надійно фіксуються на рівні мочки.


Срібні пусети з камінням кубічного цирконію є незаперечним трендом останніх років.


У нашому каталозі ви можете знайти срібні пусети "Тоніа", виконані з родованого срібла і прикрашені центром великим каменем цирконію, в елегантному оточенні дрібніших фіанітів. Ця прикраса стане ідеальним доповненням будь-якого вбрання.


Срібні сережки з підвісками

У цього виду сережок є фіксована частина нагорі, яка щільно сидить на мочку вуха, а решта сережки вільно звисає нижче вух.

Підвіски у срібних сережках мають хитромудрий дизайн і трохи більш гламурний вигляд, ніж сережки-гвоздики. Сережки з підвісками химерні та привабливі, вони можуть прикрасити практично будь-яке вбрання!


Срібні родовані сережки-підвіски "Ровенна" - це романтичне втілення ніжності та любові у майстерному виконанні італійських дизайнерів. На вигляд тендітні, проте дуже міцно фіксуються завдяки зручному і надійному англійському замку.


Срібні сережки кільця

Сережки-кільця зі срібла – найлегші прикраси, які може носити дівчина. Це один із найстаріших видів сережок, які любили, і якими прикрашали себе жінки різних культур та епох. Срібні сережки-конго бувають різних форм та розмірів, починаючи від розміру кільця (так званого хаггі), і закінчуючи розміром гігантського браслета.


Родовані срібні сережки-конго - "Росаріа" у вигляді мініатюрних каблучок, обрамлені сяйвом безлічі фіанітів. Лаконічні, але зовсім не нудні! Прекрасно підійдуть як повсякденного носіння, так ділового, світського виходу.


Срібні сережки-люстри (шандел'єри)

Срібні сережки-люстри витрачають розкіш та жіночність. Вони має химерний дизайн, що ідеально підходить для прикраси вечірки або особливих випадків!


Срібні сережки-люстри "Нілда" стануть вашою улюбленою прикрасою для святкового виходу. Витончені і в той же час урочисті срібні родовані сережки-люстри з цікавим дизайном ліній, що переплітаються, в обрамленні дрібних каменів цирконію.


Інтернет-магазин родованих срібних сережок – каталог 2022 року.

✨ SRIBLODARTM ✨

Київ, доставка по всій Україні.

 28.05.2022
 (87 переглядів)