Зберігання срібних прикрас та догляд

Зберігання срібних прикрас та догляд


Срібло - чудовий матеріал для виготовлення красивих ювелірних прикрас.

Цей благородний метал універсальний і додає оригінальний акцент до образу жінки, дівчини.  Логічно виникає питання збереження та догляд за родованим сріблом та сріблом взагалі.  Адже так хочеться зберегти прикраси в первісному вигляді довгі роки.

Чистка срібних прикрас

Для базового догляду за улюбленими каблучками, підвісками, сережками, ланцюжками використовуйте м'яку спеціальну серветку для полірування.  Серветка підходить для видалення плям та незначних забруднень на ювелірних виробах зі срібла.  Забруднені срібні прикраси виглядають нудними та потьмянілими з плином часу. Протирання ювелірних прикрас серветкою для полірування дозволяє очистити їх, не дряпаючи метал.

Профілактика та відновлення зовнішнього вигляду срібних прикрас:

• Вам знадобитися алюмінієва фольга.  Помістіть лист на дно глибокої ємності.

 • Покладіть срібні прикраси поверх та налийте на них помірно гарячу воду.

 • У якості очищувача виступає харчова сода.  Знадобитися кілька столових ложок.

 • Дайте срібним прикрасам простояти приблизно пів години.  Добре промийте та висушіть їх м'яким рушником, протріть.

Цей метод зберігає блиск і відновлює вид ювелірних виробів.

Як щодо зубної пасти?  Більшість експертів по сріблу застерігають від цього.  Багато сучасних зубних паст містять елементи, які роблять тільки шкоду зовнішньому вигляду срібних прикрас.

Срібні прикраси: зберігання коштовностей

Вологість, масла, парфуми, засоби для гігієни та інші фактори викликають окислення та потьмяніння срібних прикрас.

Як варто зберігати ювелірні вироби з родованого срібла:

1. Очищайте свої срібні прикраси з допомогою м'якої серветки.

2. Для збереження первісного блиску прикрас з НЕ родованого срібла рекомендується запобігти потраплянню ультрафіолету.  Помістіть весь срібний гарнітур в красиву шкатулку.

3. Уникайте носіння срібних каблучок та браслетів в побутових справах – суворі абразиви чистячих засобів можуть зіпсувати поверхню ювелірних виробів.  Також не варто відвідувати басейн з прикрасами, хлор негативно впливає на стан виробів.

Зберігання срібла та деякі поради:

1. Зберігання виробів зі срібла рекомендується в герметичній коробочці або дерев'яній скриньці, захищеної від ультрафіолету.  Ніколи не зберігайте їх у непокритих коробочках, адже це обов'язково призведе до втрати кольору або блиску.

2. Використовуйте папір або тканину, вони не залишають плям: відмінний спосіб зберігання дорогоцінних срібних прикрас - обернути їх м'якою тканиною, щоб зберегти блиск та запобігти знебарвлення.  Крім того, для обгортання кожної прикраси можна використовувати папір з покриттям антивідблиску.  Ніколи не загортайте прикраси в газету.

3. Силікагель або активоване вугілля: помістіть маленькі пакетики з силікагелем або активованим вугіллям та зберігайте їх у коробці разом з срібними прикрасами.  Вони дивним чином вбирають вологу та тим самим запобігають потускнінню срібних прикрас.


Родіювання саме по собі є – покриття захисне, одне з найкращих покриттів для ювелірних виробів в тому числі виробів зі срібла.  Родоване покриття вирішує функції захисту та зберігання ювелірних виробів зі срібла якісно та на довгі роки.


Купуйте родовані ювелірні вироби зі срібла в інтернет магазиніSRIBLODARTM,

даруйте якісні прикраси зі срібла надійно, красиво, стильно, модно, недорого, від виробника.

Украина. Київ-2020

 10.09.2020
 (144 переглядів)