РОДОВАНІ СРІБНІ КАБЛУЧКИ З ФІАНІТАМИ - 2022

РОДОВАНІ СРІБНІ КАБЛУЧКИ З ФІАНІТАМИ - 2022

Каблучки зі срібла - колекція 2022. Родіювання та фіаніт.


Срібло — це метал із дуже великою історією застосування в прикрасах. Срібні каблучки надають своїм власникам естетично витонченого вигляду, а також дають численні переваги для здоров'я.


Каблучки з родованого срібла

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА

ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНА

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА 


Крім того, що родій є одним з найдорожчих дорогоцінних металів, він має:


• неймовірно високі світловідбиваючі властивості;


• протиалергенні властивості;


• надзвичайно стійкий до корозії, захищає виріб від подряпин та потертостей;


Родіювання суттєво покращує срібні прикраси, надаючи їм "вічного блиску" і міцності, одночасно з естетичною витонченістю.

Не дивно, що родовані срібні прикраси здобули пальму першості популярності у новому 2022 році. Родовані прикраси було помічено майже на всіх модних показах цього сезону, що зовсім не випадково. 2022 рік – це рік Блакитного Водяного Тигра!


Стихією року звичайно є вода, а металом - срібло. У давній міфології вода і срібло нерозривно пов'язані між собою і мають загальні властивості, що очищають і омолоджують. Таким чином, каблучка з родованого срібла є незаперечним фаворитом цього року.

Срібло та фіаніт

Дуже гідною прикрасою срібної каблучки може бути фіаніт.

Фіаніт або кубічний цирконій - це синтетичний кристал схожий з алмазом, що майже не відрізняється від природних властивостей дорогоцінного мінералу.

Насправді навіть професійний ювелір неозброєним оком не зможе відрізнити діамант від кубічного цирконію. Крім того, фіаніт матиме найвищу оцінку за таблицею чистоти. Камені кубічного цирконію володіють справжнісіньким вишуканим блиском і сяйвом алмазів, що переливається.

Яскраві композиції колекції срібних каблучок 2022 року

Оцініть нашу популярну модель каблучки із родованого срібла "Бенігна" з яскравою композицією кристалів цирконію. Кільце не виглядає громіздким, але при цьому виділяється лаконічним та витонченим дизайном, що робить його чудовим варіантом для святкового чи світського виходу.


Камені кубічного цирконію можуть бути виготовлені у різних кольорах, включаючи безбарвний, рожевий, синій, помаранчевий, зелений, колір шампанського та навіть фіолетовий!


Моделі 2022 року: каблучка “Леричі” зі срібла, прикрашені зеленим цирконієм в обрамленні яскравого сяйва дрібних фіанітів. Глибокий смарагдовий колір каменю та його величне сяйво нагадує палітру Лігурійського моря та навколишньої його природи.


Родований срібний перстень “Леричі” - це справжній ювелірний витвір мистецтва від італійських майстрів, який ви можете купити в Україні за прийнятною ціною! 

 SRIBLODARTM  

Інтернет-магазин срібних ювелірних виробів з кубічним цирконієм - каталог срібних родованих каблучок 2022.

Україна, Київ-2022.

Аксесуари зі срібла колекції 2022 – прекрасні.

 25.06.2022
 (26 переглядів)