СРІБНІ СЕРЕЖКИ-ТИПИ ЗАМКІВ

СРІБНІ СЕРЕЖКИ-ТИПИ ЗАМКІВ

Зазвичай кріплення це та частина сережок, на яку варто звертати належну увагу при виборі срібної прикраси. На ювелірні вироби, як і на багато інших речей, впливає мода, і їх дизайн змінюється з плином часу. Актуальність того чи іншого кріплення варіюється в залежності від особистих уподобань, а також від формату сережок.

Шукайте конкретний вид замку сережок? Зверніть увагу та докладно розгляньте каталог сережок з фіанітами зі срібла 925 проби в конструктивному вирішенні італійських майстрів, де замок є невід'ємною частиною дизайнерського рішенняСРІБНІ СЕРЕЖКИ: тип замків та їх ключові особливості.


Срібні сережки англійський замок

Це широко використовуваний тип замка. Один з найвідоміших та найбільш часто використовуваних видів застібок. Великою перевагою даного замку є те, що він кріпиться швидким та в одночас безпечним способом.


Сережки з англійським замком вставляються в мочку вуха та закриваються механічною кліпсою для запобігання випаданню з вуха. Родіювання надає прикрасі благородний блиск та виконує захисні функції від алергенів. Вставки – цирконій він же фіаніт.Срібні сережки італійський замокЗадня засувка схожа на кріплення, як в англійському замку. Вона майже невидима, прихована за мочкою вуха. Італійський та англійський тип замка дуже схожі.

Срібні сережки застібка-гвіздочок (пусети)


Універсальний і найбільш улюблений тип сережок. Завдяки своїй простій конструкції цей вид кріплення використовується майже для всіх прикрас невеликих розмірів та форм. Завдяки розміру, сережки підходять як для дітей, так і дорослих. Замок простий, стійка кріпиться до задньої сторони сережки, вона вставляється в мочку вуха та фіксується за допомогою так званої спинки. У колекції


SRIBLODARTM – в сережках гвіздочках використовується різьбове кріплення.


Каталог срібних сережок включає оригінальні пусети в лаконічному дизайні з прозорою вставкою з кубічного цирконію. Мініатюрний розмір виробу зручний, безпечний в носінні та гармонійно виглядає з будь-яким гардеробом.


Срібні сережки французький замок (петля)
У французькому замку дріт замикається в протилежну петельку. Ці сережки часто зустрічаються в діловому та класичному дизайні, інкрустовані каменями. Головна перевага – елегантний зовнішній вигляд, відсутність виступаючих частин.


Срібні сережки - конго (кільця)

Це кріплення добре відоме серед чоловічих та жіночих сережок. Тип замка з кільцевою застібкою використовується здебільшого для маленьких кіл з механічною частиною посередині. Сережка відкривається та закривається по центру.


У нашому інтернет-магазині представлений каталог срібних родованих сережок до складу якого входять сережки з англійським замком, італійської застібкою, сережки-конго та пусети з різьбовим кріпленням. Зверніть увагу на широкий вибір стильних прикрас в різному дизайні з різними типами замків.

Підберіть та придбайте срібні сережки з замком на Ваш смак. Скористайтеся консультацією фахівця. Носіння срібних прикрас має бути комфортним та безпечним.

Інтернет-магазин родованих срібних прикрас, каталог сережки.

SRIBLODARTM

Україна, Київ -2020

 16.10.2020
 (98 переглядів)