СРІБНІ РОДОВАНІ КАБЛУЧКИ

СРІБНІ РОДОВАНІ КАБЛУЧКИ

Жіночі родовані срібні каблучки зі вставками з кубічного цирконію. Стильно та актуально мода 2021.

 

Родовані срібні каблучки здобули заслужену популярність вже давно. Вироби в яких поєднується блиск білого металу та цирконію мають дуже урочистий, дуже ошатний та дуже блискучий вигляд. А особливо якщо кільця виготовлені за технологією і дизайном італійських майстрів. В такому випадку срібна прикраса буде виглядати не гірше ніж з алмазним блиском, при цьому цінова політика буде набагато нижче.

Маючи такі чудові характеристики немає нічого дивного, що срібні родованим каблучки з року в рік набувають все більшої і більшої популярності. В даному випадку входять в тренд 2021 роки (рік білого металевого бика).

Беззаперечним достоїнством покупки родованого виробу є те, що довгі роки після його придбання воно буде виглядати абсолютно новим, при цьому майже не буде дряпатися, не буде деформуватися.

В останні роки так само стали дуже популярні весільні каблучки та каблучки до заручин, які мають покриття з родію.

Щоб переконатися в правильності вищевикладених суджень пропонується розглянути кілька варіантів з нових моделей срібних кілець.

 

Перша модель срібного родованого кільця (каблучка «Антурия» артикул 10152-g) Ювелірний виріб об'єднує в собі античний та строгий класичний стиль. У ньому великий камінь перебуває в оточенні маленьких фіанітов. Все це створює образ квітки, в якої дрібні камінчики, що обрамляють великий фіаніт, є як би пелюстками рідкісної древньої рослини. Срібну родовану каблучку можна віднести до категорії кілець для урочистостей. Безсумнівно, володарка такого прикраси буде виглядати у всіх сенсах блискуче.

 

Що стосується другої прикраси (Каблучка срібна "Казерта"арт.10115-b) то тут з упевненістю можна сказати, що воно поєднало в собі всю красу, всю ніжність родію, срібла та цирконію.

 

 Назва, яка  дуже точно підійшла для цієї родованої каблучки та ​​змогла б відобразити всі достоїнства виробу, звучала б не інакше як «Міс ніжність». Вона проста, але в той же час елегантна, вишукана. Дрібні камені якими всипане кільце надають йому оригінальність та загадковість, а великий камінь в центрі надає «благородне багатство». Срібну родовану каблучку можна віднести до категорії кілець для заручин. Універсальна, неперевершена елегантність - стильно, модно, недорого. Безсумнівно, володарка такого прикраси буде виглядати у всіх сенсах блискуче.

 

Третій варіант прикраси (артикул 10063), це кільце з розсипом каменів.

 

Цей вид срібних кілець ще називають куполоподібний або просто - «Бомба». Воно досить об'ємне і в той же час не пафосне, але в очі кидається креативністю і безумовною оригінальністю. Найбільше така прикраса підійшло б діловій жінці, так як воно додає в образі солідності і діловитості. У поєднанні з сережками "Спеція" арт.20196 та кулоном "Клара" арт.30154 - бездоганний комплект родованих прикрас бізнес-леді.

 

Четвертою і останньою представленою моделлю (Кільце срібне "Васто" арт.10174) буде срібний перстень з дрібними камінчиками цирконію по основі та великим каменем по центру.


Родована срібна каблучка не просто прикрасить його власницю, але й зробить її ще більш стильною, ще більш привабливою.

 Прикраса відноситься до класичного стилю, підходить більше для повсякденних буднів, але при цьому має елемент вишуканості та елегантності. Адже саме великий кристал кубічного цирконію, в поєднанні з маленькими каменями фіаната надають срыбному кільцю святковість (в комплект сережки "Ангіарі" арт.20174).

Вивчивши всі представлені моделі можна вкотре переконатися наскільки універсальними є срібні родовані каблучки колекції SRIBLODARTM.


ТОНКА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ШИРОКА КАБЛУЧКА

КАБЛУЧКА ДО ЗАРУЧИН СРІБНА

ВЕЧІРНЯ СРІБНА КАБЛУЧКА

ПОВСЯКДЕННА СРІБНА КАБЛУЧКА

КЛАСИЧНА СРІБНА КАБЛУЧКА

СРІБНА ОБРУЧКА

Лаконічність, елегантність, витонченість, бездоганний італійський дизайн!

РОЗМІРИ РОДОВАНИХ КАБЛУЧОК НА САЙТІ:

15✦  15.5✦  16✦  16.5

17✦  17.5✦  18✦  18.5

19✦  19.5✦  20✦  20.5

21✦  21.5

Купуйте родовані срібні каблучки красиво, елегантно, модно.

Інтернет-магазин родованого срібла

SRIBLODARTM

 

Україна, Київ -2021 рік.

 30.12.2020
 (166 переглядів)