Ювелирные украшения Sriblodar СТЕРЛІНГОВЕ - 925°- РОДОВАНЕ СРІБЛО - ЦИРКОНІЙ
Рекомендовані

ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ – ПРИКРАСИ ЗІ СРІБЛА ДЛЯ ПОДАРУНКІВ


Виробництво  срібних  прикрас  -  Українське  підприємство. Італійське обладнання. Сучасне високоточне литво. Срібло 925. Прикраси для подарунків.

Сережки, каблучки, підвіски, кулони, ланцюжки, браслети виготовлені зі срібла найвищого очищення, гарантія 925 проби! Регулярний технологічний і державний контроль. Срібло без цинку та інших алергічних домішок. (NO China).

Срібні ювелірні вироби покриваються тонким шаром родію (Rh). Родій захищає срібло від впливу сірководню, запобігає утворенню темного нальоту сульфіду срібла. Найтонше покриття родію надає яскравий блиск і твердість. Оберігає від механічних пошкоджень, подряпин. Срібні ювелірні вироби не тьмяніють з часом, не змінюють колір.

Срібло дорогоцінний метал, що не втрачає своєї цінності з часом. Срібло не знецінюється як гроші. Ви можете сміливо  купити срібні прикраси. Даруйте, радуйте близьких. Залишайте в спадок. Як говорить народна мудрість: «більше в будинку срібла-менше нечистої сили». Важливо відзначити, що кілька мікронних часток срібла очищає літр води. Срібло має антибактеріальну властивість. Носіть більше прикрас із срібла, прикрашайтесь, захищайтесь!

Срібло- ідеальний подарунок на всі випадки життя! Купити срібло означає: пам'ять, цінність, радість, корисність!

Колекція  SRIBLODAR  містить  в собі широкий спектр ювелірних виробів із срібла . У тому числі мініатюрних. Якість бездоганна!

Технологія виробництва унікальна. Дає можливість з філігранною точністю відливати мікроелементи та надійно кріпити дрібно каратні (найдрібніші) камені та деталі.

Технологічні компоненти, що використовуються для створення та обробки срібних прикрас, імпортуються з Італії і відповідають європейським екологічним вимогам.

Срібні ювелірні вироби та весь виробничий процес регулярно проходять контроль італійськими фахівцями - технологами. Срібні прикраси експортуються до Італії та високо оцінені місцевими ювелірами.

Персонал проходить навчання та стажування в Італії, в містах Арецо та Віченца. Віченца по праву є столицею перероблювання дорогоцінних металів Апеннінського півострова.

У проектуванні нашої колекції прикрас із срібла використовуються кращі розробки італійських професіоналів ювелірної справи. Новація системи вакуумного лиття дозволяє втілити, навіть в мініатюрні елементи, дизайнерські рішення з безпрецедентною точністю та ідеальною якістю.

Вагомо зауважити, що срібло складніше в обробці, при виготовленні ювелірних виробів, ніж інші популярні дорогоцінні метали. Винятковість нашої технології дозволяє досягти надзвичайно високих показників по дизайну срібних прикрас, надійності ,міцності, якості. 

Наші срібні ювелірні вироби поєднують в собі бездоганну надійність конструкції та неперевершений стиль італійських майстрів.

 

Таких параметрів якості неможливо досягти при кустарному або застарілому методі виробництва срібних прикрас, поширеному з радянських часів.

Дешеві, привезені з далекосхідних країн срібні прикраси в великому асортименті, - не довговічні, містять багато домішок, часом шкідливих для здоров'я, сумнівні за змістом срібла. Не проходять належний та необхідний контроль. В цьому і є відмінність сучасного високотехнологічного Еко виробництва від кустарного промислу.

Наш більш ніж п'ятнадцятирічний досвід роботи втілив в себе: запуск виробництва срібних ювелірних виробів, навчання персоналу, придбання навичок та стажування в Італії, відточування майстерності під керівництвом італійських технологів і постійне вдосконалення знань та умінь. Все це реалізовано в наших срібних ювелірних прикрасах. Нам є чим пишатися.

Наші срібні прикраси з роками не втратять своєї цінності, бо в них поєднується чистий метал (срібло 925), інженерна довговічність, мистецтво, доступна ціна.

Купити срібні прикраси в Україні за конкурентоспроможною ціною від виробника.

Математично точні розрахунки, автоматизація процесу лиття срібних прикрас - впроваджені у виробничій лінії. Завдяки чіткості, гнучкості та технологічності - досягається висока продуктивність праці. Значно зменшується час створення кінцевого продукту. Ці та ряд інших факторів дозволяють забезпечити відсутність браку, відчутно скоротити енерго- витрати та в результаті максимально знизити собівартість прикрас із срібла.

Справедлива ціна срібних прикрас включає (price includes): якість, дизайн та технології Італії; найчистіше срібло 925; душу, серце та працю українців; бажання працювати та заробляти; бажання дарувати радість; бути конкурентоспроможним; розвиватися.

Наша маркетингова політика далека від «заумного маркетингу»- збільшення вартості ювелірних срібних виробів в 3-5 разів, а потім надання «карколомної» знижки в 60-80%.

Наші срібні ювелірні вироби та ціна на них для тих, хто думає, для розумних людей.

Наповнюйте життя простими радощами    –     даруйте срібні прикраси.

Ювелірний інтернет-магазин срібла.   Україна.  Київ.

Купити срібні прикраси недорого - це SRIBLODARTM

Хіти продажів

Підвіска срібна "Олена"арт.30045
268 Грн. 315 Грн.
Сережки срібні "Нанзія"арт.76050
876 Грн. 1 030 Грн.
Браслет срібний "Ельба"арт.20139
344 Грн. 405 Грн.
Сережки срібні "Терні"арт.20197
510 Грн. 600 Грн.
Сережки срібні "Натале"арт.76052
901 Грн. 1 060 Грн.
Підвіска срібна "Делфіна"арт.30016
298 Грн. 350 Грн.
Підвіска срібна "Дейфн"арт.30043
272 Грн. 320 Грн.
Підвіска срібна "Дебора"арт.30015
319 Грн. 375 Грн.
Качественные изделия из серебра

Цена украшений из серебра

Доставка ювелирных изделий

Украшения 925 пробы 2019

INfO - SRIBLONEWS
КАТАЛОГ РОДОВАНОГО СРІБЛА - КОЛЕКЦІЯ 2021
КАТАЛОГ РОДОВАНОГО СРІБЛА - КОЛЕКЦІЯ 2021 Чи будуть актуальні срібні прикраси? Просто срібло або срібло з родієм? Великі срібні сережки або маленькі? Який фасон срібних каблучок актуальний? Срібні кулони з камінням або
РОДОВАНІ ПІДВІСКИ ЗІ СТЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА
РОДОВАНІ ПІДВІСКИ ЗІ СТЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА Срібні кулони – колекція ювелірних виробів з родованого срібла - 2021.Багато хто вважає, що родій є «кращим другом» для ювелірних виробів зі срібла. Це, безумовно - так. Адже ві
РОДОВАНІ КАБЛУЧКИ ЗІ СТЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА
РОДОВАНІ КАБЛУЧКИ ЗІ СТЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА Жіночі родовані срібні каблучки зі вставками з кубічного цирконію. Стильно та актуально – мода 2021. Родовані срібні каблучки здобули заслужену популярність вже давно. Вироби
РОДОВАНІ СЕРЕЖКИ ЗІ СЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА
РОДОВАНІ СЕРЕЖКИ ЗІ СЕРЛІНГОВОГО СРІБЛА Срібні сережки покриті родієм.Тренд ювелірної моди. 2021 - Рік Металевого Білого Бика. Покриття ювелірних виробів родієм або родіювання срібла можна назвати сміливо «вірним і